Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

Маємо зупинити російських окупантів!

Автор:

|

Квітень 24, 2014

|

Рубрика:

Маємо зупинити російських окупантів!

Сепаратисти на сході України

Ситуація на сході України досягла критичної межі. Стає зрозуміло, що дипломатія є безсилою й на зміну їй мають прийти рішучіші методи. Організація українських націоналістів (бандерівців) наголошує, що антидержавні провокації в Донбасі та на Харківщині організовані особисто президентом Росії Володимиром Путіним і проводяться під наглядом російських аґентів, професійних убивць, котрі вже продемонстрували свої «вміння» в Чечні, Грузії, а в березні цього року — у Криму.
Тільки контртерористична операція, яку почало керівництво держави, може покласти край нахабству та безкарності російських окупантів і захистити мирне населення від безчинств аґресорів і проплачених провокаторів. Жодні перемовини з терористами, жоден діалог з окупантами, жодні обіцянки «референдуму» не дадуть результату, адже мета Кремля — узяти під контроль усю Україну, від’єднавши від неї спочатку схід, куди планується повернути московську маріонетку Януковича, а потім за допомогою російських
спецназівців учинити переворот у Києві.
Відлік пішов на години. Лише об’єднання зусиль армії, народу, влади можуть зупинити російських окупантів. ОУН (б) закликає українців і владу спільно взятися за протидію терористам, створювати загони народного ополчення. Силовиків і мешканців сходу просимо підтримувати одне одного, а українському війську бажаємо сміливості та сили духу.
ОУН (б) також закликає країни Європейського Союзу, США, Канаду, увесь цивілізований світ удатися до радикальніших кроків, ввести в Україну миротворчий контингент, а також повністю ізолювати Росію в економічному плані. Інакше кремлівського аґресора буде важко зупинити. Неофашистський режим Путіна кинув виклик всьому цивілізованому світу. Ми вітаємо рішення Німеччини постачати газ в Україну реверсним способом, що дасть змогу зменшити залежність від російських енергоносіїв і допоможе запобігти поглибленню економічної кризи.
Зараз на кону — наша незалежність, наше майбутнє, наша територіальна цілісність, тому українці сходу, заходу, українці за кордоном, увесь світ мають згуртуватися проти загрози й діяти рішучими методами проти російських терористів. Адже іншого шляху в нас немає. Ми – на своїй землі! Ми переможемо!
Прес-служба ОУН (б)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply