Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Майдан крокує планетою

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

Майдан крокує планетою

Сотні українців, котрі живуть за межами Батьківщини, 18 грудня вийшли на роботу у вишиваних сорочках на знак солідарності з Євромайданом у центрі Києва. Алекс Оришкевич, ініціатор акції, створив сторінку флешмобу в соціальній мережі, де запропонував українцям світу прийти на роботу у вишиванках. На його заклик відгукнулися сотні людей. Найбільше охочих підтримати євромайданівців було в США та Канаді. У вишиванках на роботу вийшли представники різних професій — учителі, медики, науков й офісні і працівники, актори, танцюристи. Свої фото у вишиванках учасники акції розмістили у Facebook.

Того ж дня під вікнами апартаментів Ріната Ахметова в Лондоні активісти влаштували імпровізований Євромайдан. Близько 60 небайдужих громадян тримало в руках плакати з написами: «Україна хоче в Європу», «Лондон слідкує за тобою», «Ми потребуємо дій, а не слів», «Ахметов, ти можеш зупинити кровопролиття» тощо.
Як повідомив Енді Гундер, керівник Українського інституту в Лондоні, до пікетувальників вийшов лише начальник охорони, щоби поцікавитись, до кого приїхали всі ці гості. Нагадаємо, пан Ахметов контролює більшість від Партії реґіонів у парламенті. Саме ця більшість досі не відправила у відставку уряд Миколи Азарова, чиї рішення змусили сотні тисяч людей вийти на акції протесту.
А 19 грудня українців, які протестують на Євромайдані, підтримали індуси. Вони записали та виклали в Інтернет промови, у яких нагадують, що їхня країна здобула незалежність саме так — мирним протестом. громадяни Індії розповідають, що, за законами карми, людина, котра щиро бореться за істину, неодмінно досягне мети, і прославляють Україну українською ж мовою.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply