Новини для українців всього свту

Tuesday, Nov. 24, 2020

Літературно-мистецький конкурс «Життя — тобі»

Автор:

|

Листопад 20, 2014

|

Рубрика:

Літературно-мистецький конкурс «Життя — тобі»

Конкурс «Життя — тобі»

Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету (НУ) «Львівська політехніка» та норвезько-українська громадська організація Maidan Norway під егідою Міністерства освіти та науки України проводять міжнародний літературно-мистецький конкурс «Життя — тобі». Для організаторів і педагогів важливо знати, як усвідомлюють, переживають, бачать сучасну Україну та своє майбутнє українські діти в Україні й поза нею на тлі трагічних подій 2013-2014 рр.

Ми запрошуємо до участі у конкурсі українських діток і молодь з усіх куточків Землі — всіх, чий вік від семи до 17 років. Ці слова адресуємо кожному учасникові: «Любий друже! Звертаємося до тебе, бо переконані, що доленосні події 2014-го в Україні, які сколихнули все людство, торкнулися і глибин твого серця. Україна дорого заплатила за прозріння, за можливість стати іншою: «Небесна сотня» склала для нас усіх свою чисту жертву. А сьогодні ціною тисяч життів твоїх земляків, знайомих, родичів, друзів Україна відстоює твоє право жити, вчитися та будувати заможну щасливу Державу.
Історики, письменники, науковці напишуть згодом про повсталий український дух. Запрошуємо й тебе, любий друже, поділитися своїми думками та переживаннями. Нам дуже важливо почути й зрозуміти тебе. Твій голос допоможе нам утвердитися у правильності обраного шляху, додасть впевненості і сили тим, хто на сході виборює твоє щасливе майбутнє. Чекаємо на твої листи!»
На конкурс приймаємо авторські літературні та художні роботи, які висвітлюють головну тему конкурсу «Життя — тобі». Політ фантазії – необмежений! А саме — прозові твори (розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання) обсягом від трьох до 25 сторінок А-4; віршовані твори (поезія, поема) без зазначення обсягу; малюнки. Текстові твори можуть супроводжуватись ілюстраціями: малюнками, світлинами тощо.
Обов’язкова умова: до паперових варіантів творів і реєстраційних карток надсилати також і їх електронні версії. Заповнення реєстраційної картки є обов’язковим. Кінцевий термін подачі робіт — 25 лютого 2015 року.
Підсумки конкурсу та нагородження переможців: найкращі роботи будуть видані окремим збірником і широко розповсюджені; всі учасники конкурсу отримають книги; 20 авторів-переможців будуть нагороджені цінними подарунками.
До роботи в складі журі запрошено: Кетрін Ваннер, професора в галузі антропології Університету штату Пенсильванія; Віру Вовк, українську письменницю у Бразилії, літературознавця та перекладача; Богдана Гаврилишина, громадського діяча, економіста, мецената; Ольгу Герасим’юк, українську журналістку, ведучу телевізійних програм і члена Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення; Ларису Івшину, головного редактора газети «День»; Ігоря Калинця, поета, прозаїка та лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка; Анатолія Кирилюка, магістра за програмою «Права людини та мультикультуралізм» факультету політології Університетського коледжу Бускерюд і Вестфолд (Норвегія) та співзасновника громадської організації Maidan Norway; Мартіна Паулсена, мовознавця, д-ра філологічних наук Бергінського університету та перекладача; Мар’яну Савку, письменницю, літературознавця та публіциста; Орисю Сушко, президента Світової федерації українських жіночих організацій; Олександра Тимчука, PhD у галузі соціальної антропології університету в Осло та члена громадської організації Maidan Norway; Романа Яціва, професора, кандидата мистецтвознавства та проректора Львівської національної академії мистецтв.
Твори просимо надсилати на електронну адресу:: iieс@miok.lviv.ua з позначкою «На конкурс» і на поштову адресу: Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка», вул. С.Бандери 32 Д, м. Львів, Україна, 79013.

Наталія Мартинишин

Реєстраційна_картка

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply