Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 17, 2021

Комітет сенату обговорив СНО

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Комітет сенату обговорив СНО

Москва й Вашинґтон постійно обмінюються інформацією про стан своїх ядерних сил, пише видання The Washington Post. Роуз Готтенмюллер (на фото), виконувач обов’язків заступника держсекретаря з роззброєння, наголосила на засіданні комітету сенату з міжнародних відносин, що звіти зі зазначенням, де розгорнуто конкретні системи ядерної зброї та яке здійснюється обслуговування або списання, дають реальну картину того, що відбувається в російських стратеґічних силах. Найважливішою частиною нового договору щодо СНО є положення про інспекції.

За словами п. Готтенмюллер, від моменту набуття договором чинності було проведено 25 інспекцій. «Тепер ми можемо встановити точне число боєзарядів на довільно вибраних російських МБР і БРПЛ, чого не могли зробити за договором СНО 1991 року», — заявила заступник держсекретаря. Також інспектори вперше отримали доступ до нових російських мобільних комплексів РС-24 та їхніх пускових установок, повідомляє автор статті.

Мадлен Крідон, помічник міністра оборони США з ґлобальних стратеґічних питань, пояснила, як США планують домогтися скорочення розгорнутих боє­зарядів до 1 500 одиниць і носіїв — до 700 одиниць. Також вона розповіла про багатомільярдні плани з модернізації ядерної трі­ади країни, ідеться в статті. Томас Д’Агостіно, керівник Національного управління ядерної безпеки США, не зміг переконати Конґрес у необхідності збільшення фінансування модернізації застарілого ядерного комплексу, зауважує автор.

Washington Post

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply