Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

Його обрав народ — і тільки йому треба служити…

Автор:

|

Червень 05, 2014

|

Рубрика:

Його обрав народ — і тільки йому треба служити…

Петро Порошенко

25 травня ц. р. українська нація зробила доленосний вибір. Українці, вистоявши в довжелезних чергах, віддали свій борг Батьківщині: попри різні політичні вподобання, ідеологічні розбіжності вони знайшли компроміс і віддали свої голоси переважно за одного кандидата, щоб унеможливити другий тур виборів, і розбивши таким чином агресивні плани Кремля.
П’ятий Президент має всі шанси ввійти в історію як об’єднавча для всіх реґіонів країни фігура, стати тим, хто поведе країну шляхом європейської та євроатлантичної інтеграції й хто, у першу чергу, зупинить розкол, поборе загрозу сепаратизму та сприятиме відновленню територіальної цілісності України.
Разом із тим, новообраний Президент України повинен пам’ятати, що він — найнятий народом державний службовець, що він – передусім менеджер, а не диктатор, і його нинішня мета — працювати над забезпеченням і захистом інтересів КОЖНОГО українця.
Новий Президент має завжди залишатися УКРАЇНЦЕМ — українцем помислами, духом і справою. І що найважливіше — новий Президент повинен пам’ятати, що обрання його стало можливе завдяки жертовності нашої нації під час подій на Майдані, самопожертві бійців «Небесної сотні». Він має віддати шану загиблим своєю наполегливою та важкою працею, працею заради поширення сили, слави, багатства та величі Української держави.
Провід ОУН (б)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply