Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 30, 2020

«Іду з дитинства до Тараса»

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

«Іду з дитинства до Тараса»

У святкуванні 199-ї річниці з дня перепоховання Т. Шевченка в межах проекту «Іду з дитинства до Тараса» 22 травня взяли участь 87 учасників — діти шкільного віку з Луганської, Донецької областей і Автономної Республіки Крим.

До міста Києва всі переможці приїхали вранці потягами й, пересівши у два автобуси, вирушили відразу до м. Канева, на Чернечу гору. На Тарасовій горі було величне свято. Радо вітали всіх, хто прийшов віддати шану генію українського народу, чудовим співом знамениті та заслужені українські творчі колективи: Національний заслужений академічний хор імені Верьовки, Черкаський народний хор і інші митці.
Діти побачили відомих українських поетів, письменників і політиків. Після покладання квітів до пам’ятника вони відвідали музей Т. Шевченка, де з великою цікавістю прослухали розповіді екскурсоводів про життєвий і творчий шлях поета. Будівля музею є двоповерховою, й основні експонати розташовано на другому поверсі. Особлива атмосфера свята, висока професійність екскурсоводів і енергетика Тарасової гори, важливого для кожного українця місця, справили незабутній і глибокий вплив на кожного школяра.
Низький уклін і велика вдячність – усім жертводавцям ЗУАДК за великий внесок у патріотичне виховання свідомих українців. У степах Криму, на шахтарських просторах Луганщини та Донеччини про вас завжди пам’ятатимуть, бо ви стали архітекторами достойних, гордих за свій народ і країну молодих людей.

Віра Принько

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply