Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 22, 2018

Цьогорічний форум СКУМО відбудеться у Вінниці

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Цьогорічний форум СКУМО відбудеться у Вінниці
Мирослав Гочак

Мирослав Гочак

Цього року Міжнародний форум «Українська молодь діаспори» вперше відбудеться у Вінниці. Про це повідомила прес-служба Вінницької обласної державної адміністрації. Кошти на проведення заходу — 200 тис. грн — виділяє Міністерство молоді та спорту України. «Для нас цей форум — також важливий, оскільки охоплює представників молодіжних організацій і в Україні, і поза її межами. Тож ми надаємо йому великого значення», — запевнив Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України.
За словами Мирослава Гочака, голови Світового конґресу українських молодіжних організацій (СКУМО), подібні зустрічі вже проводились у Києві, Львові, Тернополі, Івано-Франківську й Одесі. Цього року організатори зупинили свій вибір на Вінниці. «Вже два роки ми працюємо за трьома новими напрямками: лобіювання українських національних інтересів, українська медіа-платформа, основна ідея якої полягає в об’єднанні медіа-простору світового українства, створення медіа-центрів і медіа-ресурсів. І ще один напрямок — економічна революція. Йдеться про організацію інвестиційних, економічних бізнес-форумів і конференцій», — зазначив п. Гочак.
За його словами, зараз за допомогою українців або підприємців українського походження у тих державах, де вони проживають, активно створюються спільні з Україною торгові палати та ділові бізнес-клуби. Крім цього, СКУМО має прямий вихід на потужні американські інвестиційні фонди, які зацікавлені інвестувати в Україну, насамперед, у сільське господарство, ІТ-технології й енергетику. «Завжди в українських областях, де діаспора проводила форуми чи зустрічі, ми після цього схвалювали програми співпраці. У Вінниці ми — вперше, і, можливо, це буде поштовхом для того, щоб ви прийняли відповідну програму співпраці з діаспорою для наших активних взаємин у подальшому», — зауважив Мирослав Гочак. Точні дати проведення форуму поки що не повідомлялися — орієнтовано захід заплановано на серпень.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...