Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 17, 2018

Діаспору запрошують до Києва

Автор:

|

Січень 06, 2016

|

Рубрика:

Діаспору запрошують до Києва
Петро Порошенко

Петро Порошенко

Петро Порошенко доручив уряду України розробити та затвердити план заходів щодо святкування 22 січня ц. р. Дня соборності. Про це йдеться у відповідному указі Президент України. Відповідно до указу, план заходів має передбачати, зокрема, проведення урочистостей у Києві за участю керівництва держави, представників центральних і місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, народних депутатів України, учасників АТО в Донецькій і Луганській областях, представників української діаспори, громадських об’єднань і релігійних організацій, діячів науки та культури.
«Крім організації та проведення урочистих заходів, Кабінет міністрів України має вжити заходів щодо донесення до широкого загалу інформації про національно-визвольні змагання в Україні на початку XX ст., сучасний етап боротьби за незалежність і територіальну цілісність України», — йдеться в указі глави держави.
Міністерство закордонних справ України має організувати проведення закордонними дипломатичними установами заходів, пов’язаних із відзначенням Дня соборності України, зокрема, за участю представників української громади за кордоном.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...