Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 20, 2018

Діаспора — проти турів в окупований Крим

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Діаспора — проти турів в окупований Крим

Gateway Travel

Українська громада Австралії продовжує боротьбу проти австралійського оператора Gateway Travel, який продавав семиденні тури до Криму вартістю від 2 тис. AUD, не інформуючи про поточний стан району окупації. Члени громади, котрі до недавнього часу були клієнтами Gateway Travel, відмовилися від її послуг та надіслали звернення до Міністерства закордонних справ Австралії з проханням вплинути на цього туроператора. «Також маємо намір здійснити пікет офісу фірми Gateway Travel у Сиднеї», — повідомили в українській громаді.
Своєю чергу, Посольство України в Австралії, заявило, що «Україна не має претензій до австралійської влади, яка чітко та послідовно засудила анексію Криму, однак згадані дії Gateway Travel не можуть не викликати занепокоєння».
Крім того, зазначалася, що українська сторона в умовах окупації Кримського півострова Росією не може гарантувати потенційним туристам безпеку та комфорт із причини теперішньої непідконтрольності цієї території офіційному Києву.
Нагадаємо, масштабна інформаційна кампанія проти австралійського туроператора російської компанії Gateway Travel, який пропонує семиденні тури з травня по жовтень 2016 року, розгорнулася в Австралії ще торік. Зазначений тур передбачає огляд пам’яток у Сімферополі, Ялті та Севастополі та не містить жодної інформації про поточний стан району окупації.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...