Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Діаспора фінансово підтримала команду «Ігор нескорених»

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Діаспора фінансово підтримала команду «Ігор нескорених»

Українська діаспора австралійського штату Новий Південний Вельс пожертвувала частину коштів із великоднього базару на підтримку української команди в «Іграх нескорених», які у жовтні ц. р. пройдуть у Сіднеї. «Цього року весь дохід від великоднього базару призначений для допомоги українській команді, яка братиме участь в «Іграх нескорених» у Сіднеї, а також воїнам-захисникам на сході України», — повідомила Неля Бабінець, голова управи Союзу українок Нового Південного Вельсу.
Великодні базари за участі різних громадських організацій проходять у Сіднеї вже майже 60 років. Щоразу частина зібраних коштів йде на підтримку історичної батьківщини та українознавчої діяльності в Австралії.
На цьогорічному базарі, організованому під керівництвом Марії Костів, уповноваженої від управи Союзу українок штату, можна було придбати паски, писанки, традиційні вироби народної творчості, намиста, листівки, картини, народний і сучасний одяг тощо. Два великодні кошики, наповнені смаколиками, розіграли у лотерею.
За словами Ярослава Думи, почесного консула України в Сіднеї, незабаром у столиці Австралії відбудеться ще низка благодійних заходів, а виручені кошти також підуть на підтримку участі української команди в «Іграх нескорених 2018».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply