Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Бразилію просять припинити «політику страуса»

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Бразилію просять припинити «політику страуса»
Ділма Русеф, президент Бразилії

Ділма Русеф, президент Бразилії

Українська діаспора у Бразилії просить керівництво країни заперечити і за жодних обставин не визнавати незаконної анексії Криму Росією, а також засудити політику аґресії РФ проти України. Відповідне звернення було підписане Українсько-бразильською центральною репрезентацією — органом, що представляє півмільйона бразильців українського походження.

Звернення було підготовлене у зв’язку з візитом Путіна до Бразилії з нагоди фінального матчу чемпіонату світу та проведення саміту БРІКС у м. Форталезі. «Українська громада не наполягає на віддаленні Бразилії від БРІКС чи на політиці утримання від підтримки економічних відносин із РФ. Навпаки, тільки міжнародні контакти можуть принести демократію і культуру в Росію, автократичну й авторитарну державу, де не існує в повному обсязі демократичних свобод, — йдеться у зверненні. — Міжнародне співтовариство через ООН та інші інституції засуджує російську аґресію проти України. Бразилія не може залишатися нейтральною до цієї аґресії».
Українська громада також очікує, що Бразилія не підпише жодного документа, що засуджуватиме санкції західних держав стосовно росіян. «Від Бразилії очікується визнання суверенітету та територіальної цілісності України й доведення до відома Путіна позиції, яка не суперечитиме позиції більшості цивілізованих народів світу, що вже була висловлена на міжнародних форумах», — зауважують представники українських громад.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply