Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 24, 2020

Бразилець вивчив українську

Автор:

|

Лютий 07, 2013

|

Рубрика:

Бразилець вивчив українську

Бразилець Джанлука Альберті завів на YouTube відеоблог, у якому навчає своїх співвітчизників української мови. Сам він почав вивчати «солов’їну» в травні 2011 року й уже вміє непогано говорити. «Я випадково почув пісню, яка мені сподобалася, і вирішив знайти її переклад. Виявилося, що ця пісня була латвійською, але мені трапився один із перекладів українською», — розповів Джанлука. 20-річний хлопець послухав кілька пісень українських груп і вирішив вчити українську мову.

«Мені подобається вчитися, тому мовою я займаюся сам. Спочатку знайшов алфавіт, розібрався з ним, потім спробував читати українською — і все вийшло. Я просто відчуваю свій зв’язок із вашою країною, тим більше що хтось із моїх пращурів був вихідцем з України», — пояснив юнак. За його словами, українська – настільки красива мова, що вчити її, а потім і вчити їй інших людей — суцільне задоволення.
Наразі п. Альберті записав тільки один випуск свого відеоблогу. Молодик обіцяє, що нова порція відеоуроків вийде зовсім скоро. Щоби закріпити свої знання мови, Джанлука Альберті спілкується з українцями в Інтернеті та перекладає португальською слова пісень улюблених груп «Океан Ельзи» та «Скрябін». «Знаю, що у вас є співачка Софія Ротару», — додає Джанлука. На запитання, чи має він намір приїхати в Україну, п. Альберті відповів: «Звісно! Це – моя мрія та мій план. У бразильців – дуже дивні уявлення про вашу країну. Вони вважають, що Україна та Росія — це одне й те ж, і що у вас завжди холодно».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply