Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 28, 2020

«Бандерівці» та «мельниківці» об’єднуються

Автор:

|

Грудень 25, 2013

|

Рубрика:

«Бандерівці» та «мельниківці» об’єднуються

Процес об’єднання розпочали ОУН (бандерівців) і ОУН (державників, або мельниківців). Це випливає зі спільної заяви двох ОУН, поширеної ввечері 20 грудня та підписаної головами організацій Стефаном Романівим і Богданом Черваком. Поштовхом до злиття стала загрозлива внутрішньо- й зовнішньополітична ситуація, яка ставить під загрозу український суверенітет.

Заява
Ми, голови Організації українських націоналістів і Організації українських націоналістів (бандерівців), висловлюємо занепокоєння щодо майбутнього Української державності. На жаль, за роки незалежності Україна так і не стала національною державою української нації. Бізнесові, кланові інтереси вузького кола осіб ставляться понад інтереси української нації та держави. Як наслідок — соціальне розшарування й зубожіння більшості українського народу, його русифікація, наступ на українську мову та культуру, історичну пам’ять нації.
В Україні посилюються тенденції, що становлять загрозу стабільності, добробуту українського суспільства, соборності та національній сутності Української держави, розмиваються основи української культурної ідентичності. Не припиняються спроби втягнути Україну в оновлене московське ярмо — так званий Митний Союз.
Усвідомлюємо, що настав час консолідувати український націоналістичний рух і передусім відновити єдність ОУН, яка була створена 1929 року полковником Євгеном Коновальцем і його соратниками. Ідейною основою такого об’єднання є український націоналізм, що його виплекала ОУН і її провідні ідеологи.
ОУН завжди стояла на сторожі інтересів української нації. Зважаючи на загрози, які постали перед нею сьогодні, заявляємо про свою волю об’єднати зусилля у відстоюванні українських національних інтересів у всіх сферах життя держави. Ми переконані, що в цей складний для нашої країни час єдина ОУН стане вагомим чинником утвердження заможної та справедливої Української Самостійної Соборної Держави.
Слава Україні!
Богдан Червак, голова ОУН
Стефан Романів, голова ОУН (бандерівців)

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply