Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 23, 2018

Акція «Стоп, Путін! Стоп, війна!» пройшла у багатьох країнах

Автор:

|

Червень 16, 2016

|

Рубрика:

Акція «Стоп, Путін! Стоп, війна!» пройшла у багатьох країнах

Стоп, Путін!

Під гаслом «Стоп, Путін! Стоп, війна!» у багатьох країнах Європейського Союзу (ЄС), а також у США, Канаді й Україні 10-11 червня ц. р. відбулися громадські акції на підтримку України. Учасники акцій пікетували дипломатичні місії РФ, а також урядові будівлі у країнах проживання, щоб привернути увагу політиків і дипломатів до загострення ситуації на сході України.
Як повідомила, Ірина фон Бург із Швейцарії, координатор акції, її учасники також звернулися до Європейського парламенту з вимогою змусити Росію вивести свої війська з території України так припинити насильство на окупованих українських територіях і в анексованому Криму. Крім цього, учасники акцій звернулися до ОБСЄ щодо посилення спостережної місії на Донбасі та переходу роботи місії на цілодобовий режим, а також щоб ОБСЄ контролювало непідконтрольну Києву ділянку українсько-російського кордону. «Ми звертаємося до європейської, світової спільноти з вимогою посилити тиск на Росію, щоб вона вивела свої війська з окупованої частини України. Ще одна наша вимога до європейської спільноти — продовжити санкції проти РФ. У разі, якщо наші вимоги не будуть почуті й узяті до уваги, активісти українських європейських організацій будуть готові розпочати безстрокове голодування», — зазначила п. фон Бург.
Акції в підтримку України пройшли в Амстердамі (Нідерланди), Барселоні (Іспанія), Будапешті (Угорщина), Відні (Австрія), Лондоні (Велика Британія), Лозанні та Цюриху (Швейцарія), Москві (РФ), Парижі (Франція), Празі (Чехія), Франкфурті (Німеччина) й у різних містах України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...