Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 24, 2021

2013-й виявив силу нації

Автор:

|

Січень 09, 2014

|

Рубрика:

2013-й виявив силу нації

Українська всесвітня координаційна рада (УВКР) привітала українські громади за кордоном із Новим роком і Різдвом Христовим. Текст вітання, підписаний Михайлом Ратушним, головою УВКР, опублікувала прес-служба організації. «Цей рік виявив силу духу української нації у формі Євромайданів, природному прагненні жити вільним життям у суверенній європейській країні, де поважається гідність і права української людини, — йдеться в повідомленні. — Мітинґи, пікети, маніфестації солідарності з Євромайданом у Києві провели та проводять десятки держав і міст світу. Усе це засвідчило спорідненість українців як на Батьківщині, так і на поселеннях у своєму прагненні до свободи».

«Упевнені, усі ми разом – від Вінніпеґа до Владивостока, від Парани до Перемишля, від Тернополя до Луганська – будемо єдиним національним організмом, великою Українською Родиною, де панує українська мова, українська традиція та наш Національний дух», — зазначено в привітанні.
«Зичимо здоров’я, щасливої долі, добра, тепла та процвітання Вам і Вашим родинам! Христос ся рождає — славімо Його!» — звернувся до українців у світі голова УВКР.

Марічка Паплаускайте, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply