Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/11/thumb.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 16, 2021

Вітаємо переможців!

Автор:

|

Листопад 24, 2011

|

Рубрика:

Із гордістю та приємністю представляємо українській громаді цьогорічних переможців стипендій «Будучності». Cтипендія імені Володимира Кліша заснована для студентів у сфері бізнесу й фінансів, а загальні стипендії «Будучності» — для студентів будь-яких галузей навчання. У конкурсі брали участь студенти-члени кредитівки, які навчаються у вищих навчальних закладах, досягли високих успіхів у навчанні й беруть активну участь у житті української громади. Студенти конкурсу також писали невеликий твір на тему «Мій вклад у побудову та розвиток української громади після закінчення університету. Якою буде моя роль у громаді через десять років».

Винсент Дідковський, Queen’s University Master Of Science In Finance. Винсент — колишній член Українського студентського клубу та фінансового комітету Українського футбольного клубу в Оттаві. Працює над розвитком діяльності й популяризації клубів. Прибувши до Канади 2003 року, дуже добре розуміє фінансову ситуацію нових імміґрантів і як майбутній фінансист мріє створити новий вид житлового кредиту, більш доступного для новоприбулих. Отримавши диплом чартированого бухгалтера, планує брати участь у проектах, які фінансово посилять українську громаду.

Стефанія Ловелл, University Of Guelph, B.Sc. (Hons.), Animal Biology Мajor. Стефанія — член Спілки української молоді (СУМ), заступник президента Українського студентського клубу. «Українська громада була й завжди буде частиною мого життя. Багато часу та праці я віддаю для СУМ, допомагаючи в організації літніх таборів і різних сумівських імпрез. Своє майбутнє бачу у відкритті власної ветеринарної лікарні та продовженні праці в СУМ».

Стефанія Туренко, University Оf Toronto, BA (Hons.) English & Semiotics Major. Стефанія — член молодіжної організації «Пласт», Українського студентського клубу при Торонтонському університеті й мистецького дівочого колективу «Коса», який підтримує та поширює традиції українських свят і писанкарство. Стефанія працює добровольцем на багатьох громадських подіях, у тому числі допомагає організації Help Us Help The Children, в українській католицькій школі Св. Софії. У майбутньому планує надалі працювати задля добра української громади.

Адріана Сірська, Uni­versity Оf Ottawa, Bachelor Оf Social Sciences (Hons.) with a Specialization in Criminology. Адріана — член молодіжної організації «Пласт», президент Українського студентського клубу в Оттаві, член управи Союзу українського студентства Канади. «Як і тепер, так і в майбутньому бачу себе в тісному зв’язку з громадською діяльністю. Володію знаннями, талантом і бажанням бути її лідером. Для мене прикладом є сенатор Павло Юзик — «батько» багатокультурності в Канаді й творець Союзу українського студентства Канади, а також мій батько Борис Сірський, активний діяч українського громадського життя».

Бажаємо нашим стипендіатам подальших успіхів у навчанні та в громадському житті.

Наталка Попович, відділ реклами КС «Будучність»

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply