Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Зустріч із українським клубом

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Зустріч із українським клубом

Екзекутива Товариства української студіюючої молоді імені М. Міхновського (ТУСМ) провела 5 березня зустріч із Українським клубом Університету Ратґерс, що в м. Нью-Брансвіку (штат Нью-Джерзі). Метою події була офіційна презентація ТУСМ студентській громаді університету. Учасників зустрічі було ознайомлено з історією товариства, представлено заплановані заходи політичної діяльності, а також запрошено до участі в роботі сесії ТУСМ зі стратеґічного планування. Згодом відбулася жвава дискусія, під час якої, зокрема, було обговорене питання активності американських українців і їхньої підтримки громадської діяльності в Україні.

По закінченні зустрічі Український клуб Університету Ратґерс висловив ТУСМ удячність за проведення презентації. Олександра Петрина, голова Українського клубу, привітала товариство, зазначивши: «Як українці, ми пишаємось існуванням групи, яка воліє підтримати наш народ і яка бореться за збереження нашої чудової української культури».

Наталка Лишик, скарбник клубу, додала: «У рамках Українського клубу Університету Ратґерс ми маємо змогу пізнати одне одного й об’єднатись. Ми вивчаємо історію України, її культуру, а також сучасну українську політику. Такі знання сприяють зміцненню не лише нашого клубу, але й нас самих як українців. Такі клуби, як Український клуб Університету Ратґерс, й організації, як ТУСМ, допомагають українським студентам-однодумцям об’єднуватися на місцевому, а відтепер — і національному рівні».

Користуючись нагодою, члени екзекутиви товариства запросили українську громаду Ратґерса, а також українських студентів з інших навчальних закладів реґіону метрополії (великий Нью-Йорк і Нью-Джерзі) до участі в роботі сесії зі стратеґічного планування, наміченої на 24 березня в Українському культурному центрі м. Ірвенґтона (штат Нью-Джерзі). Захід відкритий для участі учнів старших класів шкіл, студентів молодших і старших курсів коледжів, що мають українське коріння та виявляють зацікавленість у політичній діяльності на підтримку демократичних устремлінь України. На сесії зі стратеґічного планування передбачається затвердження плану дій ТУСМ і обрання реґіонального керівного органу Товариства.

Екзекутива Товариства української студіюючої молоді імені М.Міхновського висловлює вдячність Українському клубу Університету Ратґерс за проведену зустріч і сподівання на тісну співпрацю в найближчому майбутньому.

Микола Глушко, голова;

Дмитро Ленчук, секретар

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply