Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

ЗУАДК започаткував нову програму

Автор:

|

Листопад 26, 2014

|

Рубрика:

ЗУАДК започаткував нову програму

Вояк АТО

Унаслідок катастрофічних і трагічних подій в Україні українські лікарні переповнені чоловіками та жінками, котрі неймовірно багато пожертвували на свободу своєї країни, а тепер змушені із усіх сил боротися з важкими травмами, отриманими під час цієї боротьби. Отож саме зараз настав той вирішальний час, аби показати їм, що про них не забули та не покинули напризволяще.
Тому звертаємося з уклінним проханням до вас, до всіх небайдужих, пожертвувати, хто скільки може, щоби забезпечити наших героїв усіма найнеобхіднішими послугами та програмами.
Бо тільки з вашою допомогою ці хоробрі чоловіки та жінки зможуть відновити свої розбиті життя й розпочати процес одужання. Продемонструйте нашим українським героям, що всі ми гідно цінуємо та шануємо їхню самопожертву.
За 25 USD на місяць (300 USD на рік) можна допомогти пораненому воякові оплатити медичне обладнання, ліки, одяг, харчі й інші потрібні речі. Якщо жертводавець побажаєе, ЗУАДК надасть йому ім’я й адресу вояка, котрий отримає допомогу.
Чеки просимо виписувати на Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК/UUARC — з поміткою на чекy: «Поранений вояк») і надслати на адресу: 1206 Cottman Ave, Philadelphia, PA 19111, Att. Wounded Soldier. Датки також приймаються з кредитних карток в Інтернеті за адресою: www.uuarc.org/donate-now. Стосовно детальнішої інформації просимо звертатися до Нілі Павлюк за тел.: 215-699-6068.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply