Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

ЗУАДК передав у «Нові Санжари» сучасне медобладнання

Автор:

|

Жовтень 05, 2017

|

Рубрика:

ЗУАДК передав у «Нові Санжари» сучасне медобладнання

Огляд роботи реабілітаційного вертикалізатора, подарованого ЗУАДК за спадком Григорія Малиновського

За сприяння Злученого українського американського допомогового комітету (ЗУАДК), учасниками якого є переважно американці українського походження, до медичного центру «Нові Санжари» Національної гвардії України, надійшло новітнє реабілітаційне обладнання. Днями для ознайомлення з діяльністю Центру й огляду придбаних лікувальних пристроїв на Полтавщину прибула д-р Лариса Кий, голова ЗУАДК.
Ця волонтерська організація співпрацює з Національною гвардією України (НГУ) зі самого початку проведення антитерористичної операції. Не раз Комітет передавав гвардійцям теплу білизну, а дітей поранених і загиблих на Сході військовослужбовців часто заохочували різноманітними подарунками. Цього разу до НГУ надійшло новітнє медичне обладнання на загальну суму близько 50 тис. USD, зібраних небайдужими американцями. «Нові Санжари» отримали вісім сучасних пристроїв, серед яких — бігові доріжки, тренажери й інше фізіотерапевтичне обладнання, яке сприяє відновленню та реабілітації верхніх і нижніх кінцівок, а також уражених м’язів.

Короткохвильовий діатермічний пристрій, подарований ЗУАДК за спадком Григорія Малиновського, вже виконує своє призначення

Разом із керівником американської організації до медичного центру також прибула Віра Принько, голова української філії ЗУАДК. Зустрічав поважних гостей Ярослав Сподар, заступник командувача НГУ по роботі з особовим складом, а також офіцери Головного управління НГУ, керівництво та персонал медичного центру. Оглянувши лікувальні корпуси, де було розміщено обладнання, учасники зустрічі взяли участь у нараді, в ході якої обговорили поточний стан реабілітаційного забезпечення у лікувальних закладах НГУ та можливі напрямки подальшої співпраці командування НГУ та керівництва Комітету. «Від імені всього особового складу Національної гвардії дякую за наполегливу працю, яку ви робите. Передане у «Нові Санжари» обладнання покращить фізіологічне відновлення гвардійців. Завдячуючи вам, наші бійці ставатимуть на ноги значно швидше», — виразив слова вдячності генерал-майор Сподар.
На завершення заступник командувача вручив членам делегації пам’ятні подарунки. Після цього в кімнаті історії гості ознайомилися з віхами розвитку гвардійського лікувального закладу. Закінченням візиту стала екскурсія до духовної колиски України міста Полтави, а саме до Полтавського краєзнавчого музею та садиби українського класика Івана Котляревського.
Зазначимо, що крім «Нових Санжар», новітнє обладнання надійшло також до Харківського військово-медичного клінічного центру Північного реґіону та до Дніпровської обласної клінічної лікарні ім. Мечникова.
Олексій Павлюк, світлини Руслана Андрусіва

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply