Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 13, 2019

Збори кредитової кооперативи СУМА

Автор:

|

Березень 28, 2013

|

Рубрика:

Збори кредитової кооперативи СУМА

Загальні 49-річні збори кредитової кооперативи СУМА в Йонкерсі відбулися 16 березня 2013 року. Захід відкрив президент Володимир Козіцький, привітавши преосвященних владик кир Павла Хомницького та кир Василя Лостена, отця пароха Кирила, представника уряду України, голову ради директорів ЦУКА, представників сусідніх кредитових кооператив та членів. Пан президент заявив, що, згідно зі статутом, збори є правосильними. Дальше ведення зборів він передав голові ради директорів Андрію Горбачевському.
Пан Горбачевський привітав присутніх, а його секретар Любомир Щур зачитав список померлих членів, а їх було 22. Присутні вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання. Владикa Павло Хомницький молитвою розпочав збори. Андрій Горбачевський оголосив порядок денний зборів, який було прийнято одноголосно. Протокол із минулих загальних зборів був прийнятий без поправок.
Першим звітував президент Козіцький про загальний стан справ кредитівки. Незважаючи на кризу наприкінці 2012-го наше членство збільшилося на 159 нових членів, наші активи зросли на 16 млн і досягли 273 млн, наш резервний фонд збільшився більш ніж на 40 млн. Чистий зиск із виплати додаткових зобов’язань до NCUA Insurance Fund, спричинений більшими виплатами та збільшенням премій, досягнув 1,2 млн.
Наступним звітував скарбник-управитель Ігор Макаренко, який змістовно й детально з’ясував стан і перспективи нашої кредитівки. За кредитову комісію звітував голова Мирон Дашко. Комісія виділила 208 позик на суму 28 млн. Від контрольної комісії звітував голова Іван Оліярчик і запевнив, що наша кредитівка є однією з найкращих за фінансовими показниками. Дискусії не було. Голова контрольної комісії Іван Оліярчик зробив внесок для схвалення звітів, який присутні прийняли одноголосно.
Далі були привіти. Першим присутніх вітав владика Павло Хомницький. Від Постійного представництва України в ООН виступав п. Кушнірук. Він подякував кредитів ці за співпрацю та благодійну підтримку протягом року, а також прочитав листа від достойного посла Юрія Сергієва. Від ЦУКА виступив голова Ради директорів Богдан Курчак, який рівночасно привітав усіх і від імені Світової кооперативної ради та від кредитової кооперативи «Самопоміч» у Нью-Йорку. Від Української національної організації виступив Степан Качурак, а від кредитової кооперативи «Самопоміч» із Нью-Джерзі — голова дирекції д-р Константин Ваньо. Від Українського католицького університету (УКУ) зі Львова поздоровлення виголосив д-р Тарас Добко, від фундації УКУ — Олександр Кузьма, а від «Нової газети» — головний редактор Валентин Лабунський. Письмовий привіт присутні одержали від Генерального консула України Ігоря Сибіги.
Наступним до привіту від централі УККА запросили керівника бюро УНІС із Вашинґтона
Михайла Савкового, якому за присутності голови дирекції та скарбника-управителя Володимир Козіцький передав чек на суму $10,000 на покриття коштів побудови пам’ятника жертвам Голодомору у Вашинґтоні.
Цього року завершили свою каденцію: Ігор Макаренко, Стефан Шульган та д-р Орест Козіцький, а з кредитової комісії — Петро Барна. Номінаційна комісія в складі о. Кирила Анджелова, Ірини Бундзяк і Ярослава Кіцюка запропонувала переобрати уступаючих членів дирекції та кредитової комісії. Іншого списку не було, тому список кандидатів був прийнятий одноголосно.
Далі п. Козіцький від імені дирекції та всіх присутніх подякував п. Горбачевському за взірцеве ведення зборів, номінаційній комісії й усім гостям — за участь у зборах, управі дому, менеджеру Дареку Дзвончеку — за святочно влаштоване прийняття, а також запросив владику Василя Лостена до кінцевої молитви та благословення трапези. Після зборів члени залишилися на вечерю.
На першому засіданні Дирекція розподілила обов’язки: голова — Андрій Горбачевський, перший заступник — Стефан Шульган, другий заступник — Стефан Капітула, скарбник-управитель — Ігор Макаренко, секретар — Любомир Щур, члени — Андрій Бурчак, Іван Оліярчик, Ярослав Кіцюк-мол. і д-р Орест Козіцький. Kредитна комісія: голова — Мирон Дашко, члени — Петро Барна, д-р Василь Коцур, Ярослав Гац і Петро Муль. Контрольна комісія: Іван Оліярчик, члени — Леся Щур і Тиміш Ганкевич.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...