Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Збірка на Збройні сили України

Автор:

|

Липень 24, 2014

|

Рубрика:

Збірка на Збройні сили України
Українські воїни з допомогою від ЗУАДК

Українські воїни з допомогою від ЗУАДК

Наприкінці березня Злучений український американський допомоговий комітет (ЗУАДК) проголосив збірку коштів на гуманітарні потреби українського війська та на Національної гвардії. До кінця червня ц. р. на рахунок ЗУАДК надійшло $130,000. Усі ми свідомі того, у якому стані були Збройні сили України (ЗСУ) під час нелегальної окупації Росією Криму та початку терористичних дій на Донбасі.
ЗУАДК через благодійні організації — Всеукраїнський союз громадських об’єднань учасників бойових дій, Ветеранів військової служби та правоохоронних органів, Всеукраїнський союз і Тернопільський обласний благодійний фонд «Апостол» – безпосередньо передає гуманітарну допомогу ЗСУ та Національній гвардії, щоб запобігти пораненням і смертям. Завдяки вашим пожертвам на гуманітарні потреби українських батальйонів ЗУАДК закупив і передав допомогу, яка була вручена або в присутності представника ЗУАДК або перевірена ним: берці, спальні мішки, килимки під спальні мішки, біноклі, радіопередавачі, білизну, бронежилети, медичні засоби для медиків батальйонів, а також медичні засоби для військових за порадою та на замовленням військових лікарів.
Ми усвідомлюємо те, що ще багато потрібно, щоби ЗСУ піднялися до рівня готовості повністю захистити територіальну цілісність українських земель і забезпечити Українську самостійну соборну державу.
Зібрані фонди на підтримку ЗСУ — вичерпані, тому знову звертаємося до української патріотичної громади та небайдужих земляків із проханням поновити цю збірку. Пропонуємо жертводавцям уфундувати потреби батальйонів областей, із яких вони (або їхні родини) походять. Пожертви, які можна відтягати від федерального податку, просимо складати в українських кредитівках і банку MB Financial або висилати безпосередньо на адресу ЗУАДК зі зазначенням: UA (Українська Армія) або NG (Національна Ґвардія): UUARC, 1206 Cottman Ave., Philadelphia, PA 19111. Щодо детальної інформації можна звертатися до канцелярії ЗУАДК електронною поштою: uuarc@verizon.net, або телефоном: 215-728-1630.
Прес-служба ЗУАДК

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply