Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 12, 2020

Зберігаймо нашу українську ідентичність разом!

Автор:

|

Серпень 27, 2015

|

Рубрика:

Зберігаймо нашу українську ідентичність разом!
Дитячий хор св. Йосифа «Водограй»

Дитячий хор св. Йосифа «Водограй»

При Українській греко-католицькій церкві св. Йосифа Обручника 15-16 серпня ц. р. відбувся фестиваль «Юктоберфест». Фестиваль, як уже традиційно склалося, не тільки збирає українську громаду Чикаґо й околиць, але й підтримує наші традиції, культуру, мову тут, далеко від Батьківщини.
Старовинні українські узори, традиційні мелодії, пісні, танці, українські страви та велика духовність — це те, що ми несемо через тисячоліття — свою національну ідентичність.
На жаль, радість свята пронизували невимовна скорбота та жаль за загиблими героями України, за тими, хто втратив батька, сина, чоловіка і за тими, хто продовжує дивитись у вічі смерті у цю хвилину, захищаючи все, що надбали українці. Тож спільні молитви линули до Всевишнього, просячи миру та спокою, як для України так і для цілого світу.
Велику цінність несе фестиваль для молоді українського походження, чиї батьки, дідусі та бабці приїхали до США, полюбивши всім серцем землю, яка їх щиро прийняла, знайшовши тут свою другу домівку, та при тому ніколи не забуваючи про своє коріння. Американські діти українського походження відвідували школи українознавства, чули розповіді про Україну, про її історію, культуру, старанно вивчали рідну мову, пісні, але ніколи не бачили краси рідного краю. Для них такого роду свята — це безцінний скарб у пізнанні своєї Батьківщини. Ну, а для тих, хто полишив свій рідний край і береже у пам’яті спогади про нього, це — нагода відчути себе справді, як удома.
Українсько-американська федеральна кредитна спілка (КС) «Самопоміч» дякує всім своїм членам, завдяки котрим установа живе та процвітає, а найголовніше, що має змогу підтримувати нашу українську спільноту в усіх її починаннях і прагненнях. Збереження українських традицій, української свідомості у подальших поколіннях, далеко від України — це наша з вами спільна мета. Тож, підтримуючи один одного, ми плекаємо українську спадщину, нашу культуру, мову та наші традиції.
Ось і цього разу КС «Самопоміч» усіляко долучилась до підтримки проведення фестивалю, розігруючи лотереї з багатьма чудовими призами — телевізор, iPad тощо. Також Фундація «Самопомочі» виділила на потреби парафії вагому грошову допомогу.
Прес-служба кредитівки «Самопоміч»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply