Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Заява з приводу обрання Його Святості Папи Франциска

Автор:

|

Березень 21, 2013

|

Рубрика:

Заява з приводу обрання Його Святості Папи Франциска

Ієрархи, духовенство, чернецтво та вірні Української католицької церкви (УКЦ) у США радо вітають новину про обрання Його Святості Папи Франциска як 266-го наступника на Петровому Престолі. Ми молимося й дякуємо Всевишньому Богу за зіслання Святого Духа на конклав, який відбувся у Ватикані.
Ми особливо раді дізнатися про особисту обізнаність і досвід спілкування Святійшого отця зі східними католиками, які він здобув під час служіння кардиналом-архієпископом у Арґентині. Як члени найбільшої східної католицької Церкви в сопричасті з Римом, ми з нетерпінням очікуємо від Папи Франциска продовження тісного спілкування зі східними католиками у світі, а особливо в США та в нашій рідній Україні. Бачення Католицької церкви, яка дихає двома легенями – Сходу і Заходу, прихильником якого був Блаженний Папа Іван Павло ІІ, без сумніву буде заохочуватися Святійшим отцем.
Ієрархи, духовенство, чернецтво та вірні УКЦ в США обіцяють свою любов і відданість новому Святійшому отцеві. Ми молимося за те, щоби Його Святість Папа Франциск був благословенний довгими та щасливими роками життя у виконанні своїх побожних обов’язків, ввірених Петрові та його наступникам нашим Господом і Спасом Ісусом Христом. Многих благословенних і щасливих літ нашому Святійшому отцеві!
+Високопреосвященний Стефан Сорока, митрополит Української католицької церкви в США, архієпископ Філадельфійський для українців

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...