Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 15, 2018

Запрошуємо на симпозіум у Принстонському клубі

Автор:

|

Червень 23, 2016

|

Рубрика:

Запрошуємо на симпозіум у Принстонському клубі

УККА

У Принстонському клубі в Нью-Йорку 17 вересня ц. р. відбудеться спеціальний форум із нагоди 25-ї річниці відновлення незалежності України. Конференція під назвою «Святкування 25-річчя нової Української держави» збере ключових урядових і неурядових представників, а також відомих учених, щоб обговорити історичне значення України, а також перспективи країни, що виникнуть для досягнення зрілої національної державності, щоб стати повноправним членом євроатлантичної спільноти.
На конференції будуть представлені чотири групові дискусії і три головні презентації, присвячені свіжому та критичному погляду на далеке минуле та недавнє минуле України, а також ретельно продискутується найближче майбутнє та подальше майбутнє держави. В дискусіях і презентації братимуть участь учені з американських, європейських та українських академічних кіл — Джеймс Шерр, Януш Бугайські, Девід Крамер, Арієль Коген, Олександр Мотиль, Пол-Родерік Ґреґорі, Юрій Шаповал, Володимир В’ятрович, Рефат Чубаров та інші. Загалом буде більше 20 представників виступатимуть на конференції.
Форум завершиться вечірнім банкетом, де високопоставлені урядовці зі Сполучених Штатів та України будуть міркувати про 25 років незалежності України. Організації-спонсори запрошують українсько-американську громаду взяти активну участь у форумі та бенкеті. Для отримання додаткової інформації або реєстрації для участі в заході, просимо контактувати з Крайовою канцелярією Українського конґресового комітету Америки (УККА) за тел.: 212-228-6840, або електронною поштою: ucca@ucca.org.
«Святкування 25-річчя сучасної української держави» відбудеться завдяки підтримки Центру американсько-українських відносин, Організації оборони чотирьох свобід України, української скавтської організації «Пласт», Наукового товариства ім. Т. Шевченка, Української вільної академії наук, Українсько-американської асоціації адвокатів, Спілки української молоді, УККА, Товариства українських інженерів, фундації Українського вільного університету, Українського лікарського товариства Північної Америки, Українського музею в Нью-Йорку, Українського народного союзу та Союзу українок Америки.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...