Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 1, 2020

Загальні збори УСО «Тризуб»

Автор:

|

Травень 29, 2014

|

Рубрика:

Загальні збори УСО «Тризуб»
Нова управа УСО «Тризуб». Перший ряд: Микола Максимюк, Стефан Кундеревич, Зіна Заяць, Данило Ниш, Богдан Пазуняк, Юрій Поритко, Адріян Гаврилів. Другий ряд: Остап Левицький, Орест Лесюк, Микола Бойчук, Микола Бучковський, Тарас Коваль, Іван Німчук, Стефан Абрам, Ілля Буйневич, Василь Юр, Марк Бегей, Роман Лужецький

Нова управа УСО «Тризуб». Перший ряд: Микола Максимюк, Стефан Кундеревич, Зіна Заяць, Данило Ниш, Богдан Пазуняк, Юрій Поритко, Адріян Гаврилів. Другий ряд: Остап Левицький, Орест Лесюк, Микола Бойчук, Микола Бучковський, Тарас Коваль, Іван Німчук, Стефан Абрам, Ілля Буйневич, Василь Юр, Марк Бегей, Роман Лужецький

Головна управа Українського спортового осередку (УСО) «Тризуб» 16 квітня ц. р. скликала свої 64-ті Загальні збори, щоби перевірити минулорічну діяльність і схвалити план діяльності на 2014 рік. Збори відкрив уступаючий голова Данило Ниш. Після молитви, яку провів о. Віктор Літкевич, присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять членів осередку, котрі відійшли у вічність під час минулої каденції. Це — Петро Кондрат, Ігор Химич і Григорій Давид.

Головою президії обрали Методія Борецького, заступником — Миколу Бойчука, а секретарем — Богдана Пазуняка.
Порядок нарад було схвалено одноголосно. Першим звітував Стефан Кундеревич, скарбник «Тризуба», котрий повідомив, що прихід склав торік $183,465, розходів було $184,463. Іван Німчук, скарбник спортової ланки Ukrainian Nationals, подав фінансовий звіт: приходів було $318,671, розходів — $293,320.
Ярослав Козак, управитель «Тризубівки», не зміг бути присутнім на зборах через сімейні обставини, тому його звіт зачитав Адріян Гаврилів. За звітній період багато праці було вкладено, щоби втримати та покращити зовнішній вигляд 38-акрової посілості. Було виконано два великих проекти. Перший — закінчення третього етапу електрифікації, щоби можна було освітити всі футбольні грища, а також зробили різні добудови, над чим працювали Тед Колп і Стів Монато. Другий — основне обрізування великих дерев на пікніковій площі, які вже становили небезпеку. Крім цього, розробляється проект підземного збірника води, щоби зберегти два футбольних грища, у цьому допомагає член управи адвокат Микола Максимюк, котрий присвячує багато часу документації, за що йому належиться велика подяка.
Треба згадати, що посілість має вже понад 30 років і потребує чимало направ, аби «Тризубівка» була в найкращому стані, тому що гарнішої й більшої спортової оселі в діаспорі немає. Наприкінці звіту доповідач подякував усім членам управи за активну працю, а також господарям і жіночій команді, яка сумлінно працює на кухні під керівництвом родини Долинських.
За членство «Тризуба», де є 576 членів, звітував Василь Юр. Звіт Тараса Козака, заступника спортової ланки Ukrainian Nationals, зачитав Данило Ниш. Торік активними були такі ланки: копаний м’яч, ґольф, стрільба з лука.
Копаний м’яч: активними було 40 дружин, дві чоловічих, одна жіноча і 37 молодечих. Перша команда під проводом Петра Харечка й тренера Петра Борецького грала в United Soccer League. Друга резервна команда грала в Inter County Soccer League. Жіноча команда під проводом Йосипа Гозака грала в United Soccer League. Молодечі команди мали понад 500 змагунів і змагунок віком від шести до 18 років: 21 хлоп’яча й 16 дівочих команд.
У травні минулого року на Memorial Day під проводом Данила Ниша та Шерил Монато відбувся 12-й молодечий турнір копаного м’яча, участь у якому взяло понад 200 дружин. Це було рекордне число, яким не може похвалитися жодне спортове товариство чи то в США, чи в Канаді.
У жовтні на Columbus Day Weekend під проводом Брюса Туліо був проведений турнір суто дівочих дружин за участю 130 команд. У звітному році відбулася третя Тризубівська футбольна академія для хлопців і дівчат віком 5-11 років і дитячі футбольні табори.
Спортова ланка Ukrainian Nationals є партнером «Тризуба» й дуже допомагає фінансово в справі утримання посілості — вони передали чек на $15,000. Ланка ґольфу, очолювана Юрієм Гомиком, у червні провела 37-й турнір за участю 100 змагунів у Limekiln Gold Club. Дружина стрільців із лука під проводом Іллі Буйневича та Євгена Луціва брала участь у стейтових і національних турнірах, де здобула призові місця.
Було зачитано звіт Фундації «Тризуба» за минулий рік, а також закликано всіх, хто робить свій заповіт, не забувати про цю фундацію. Василь Юр коротко звітував за Контрольну комісію, а Микола Бойчук — за Товариський суд, де все було гаразд.
Після обговорення звітів, участь у якому взяли Тарас Коваль, Ігор Ченстух, Микола Касіян і інші, було уділено абсолюторію уступаючій управі. Номінаційна комісія на чолі з Василем Юром запропонувала нову дирекцію й управу «Тризуба», яку присутні прийняли одноголосно.
Дирекція «Тризуба»: голова — Данило Ниш, заступники голови — Ярослав Козак, Богдан Пазуняк, Орест Лесюк, Тарас Козак і Юрій Поритко. Директори — Стефан Кундеревич, Остап Левицький, Василь Юр, Адріян Гаврилів, Богдан Сірий і Микола Максимюк. Прес-референти: Роман Лужецький та Євген Луців.
Управу спортової ланки Ukrainian Nationals було обрано в складі: голова — Данило Ниш, заступники — Тарас Козак, Петро Харечко, Петро Борецький; скарбник — Іван Німчук; секретар — Йосип Гозак; провідник турнірів — Шерил Монато; референт спортових площ — Баб Сітлер.
На завершення новообраний голова Данило Ниш загально окреслив працю й плани «Тризуба» та спортової ланки Ukrainian Nationals, згадавши імпрези до Дня батька, Дня незалежності, Дня подяки та футбольні турніри. Він закликав присутніх залучати нових членів, а також покрити поле штучним покриттям і освітити два поля. Він подякував членам управи й усім добровольцям, які працювали протягом року, і наголосив, що «Тризуб» має стати партнером кредитівки та працювати з іншими організаціями.

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply