Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 24, 2020

Загальні збори Фундації УВУ

Автор:

|

Травень 30, 2013

|

Рубрика:

Загальні збори Фундації УВУ

У залі Українських державницьких організацій за адресою: 136 2 Авеню в Нью-Йорку, 11 травня ц. р. відбулися річні Загальні збори Фундації Українського вільного університету (УВУ). Захід відкрив Теодор Водяник, голова фундації. Після затвердження порядку нарад на пропозицію Івана Буртика головою президії зборів було обрано Аскольда Лозинського, а секретарем — Богдана Гаргая.
У зборах, зокрема, узяли участь Марія Пришляк, декан УВУ в Мюнхені, і Леонід Рудницький, колишній ректор УВУ. Присутні вшанували хвилинною мовчанкою засновників Фундації УВУ, які відійшли у вічність. До складу Номінаційної комісії було обрано мґр. Воляника, д-ра Лужницького й інж. Свідерського. Про діяльність фундації протягом минулого ділового року звітував голова Теодор Воляник. Під час каденції відбулося три засідання управи, було видано Різдвяну та Великодню летючки, які розіслали до української громади листи зі закликом складати пожертви на Фундацію. У діловому році було витрачено $50 тис. у вигляді стипендій, які були переслані до УВУ в Мюнхені. За звітний період Фундацію УВУ відвідали Сергій Квіт, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» (докторант УВУ), і Володимир Сергійчик, професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Києві. Водночас, голова фундації брав участь у всіх громадських заходах на крайовому та місцевому рівнях, на які було запрошено Фундацію УВУ.
Голова фундації подякував усім жертводавцям, які зложили свої датки на потреби УВУ, і всім членам управи за ділову та дружню співпрацю. Також Теодор Воляник заявив, що після семи років головування більше не кандидуватиме на цю посаду, однак готовий і надалі працювати для добра фундації.
Письмовий звіт подав академік Рудницький. Фінансовий звіт за діловий рік представив Богдан Савицький. Усний звіт про свою діяльність склав Аскольд Лозинський, доводячи до відома присутніх, що було впорядковано фінансові справи з будинком Пирського й незабаром буде запущено веб-сайт Фундації УВУ. За Контрольну комісію звітував Ярослав Оберишин, який заявив, що діяльність управи заслуговує на визнання та подяку, а фінансове діловодство було проведене фахово й згідно з усіма бухгалтерськими та державними приписами.
У короткій дискусії брали участь Микола Казаренко, Леонід Рудницький, Марія Пришляк, Іван Буртик, Марія Бакалець і Олександр Лужницький, які загалом позитивно оцінили діяльність управи Фундації УВУ. На пропозицію Контрольної комісії збори одноголосно вділили абсолюторію уступаючій управі Фундації УВУ.
У листі до зборів Ярослава Мельник, ректор УВУ, від імені сенату, Професорської колегії та студенства УВУ склала сердечну подяку фундації за довголітню фінансову й моральну підтримку УВУ в Мюнхені.
До новообраної управи Фундації УВУ ввійшли: Аскольд Лозинський — голова; Теодор Воляник, Леонід Рудницький і Іван Буртик — заступники голови; Степан Слуцький — україномовний секретар, Лада Кий — англомовний секретар; Богдан Савицький — фінанси; Микола Меґец, Михайло Казаренко, Марія Поліщук (представник КУ СУМ в Америці), Степан Качурак, Петро Матіяшек (Київ), Ігор Мірчук — члени. Контрольна комісія була обрана в такому складі: Ярослав Оберишин — голова; Ігор Гайда, Мирон Свідерський — члени. Тростистами Фундації було обрано Альберта Кіпу, Богдана Качора, Олександра Лужницького, Андрія Шуля й Аскольда Лозинського. Бюджет Фундації УВУ на діловий рік, представлений фінансовим референтом Савицьким, схвалили одноголосно.
Новообраний голова фундації Аскольд Лозинський від імені управи подякував за вибір, зокрема, попередньому голові Теодорові Волянику за його багаторічну щоденну самовіддану працю й пообіцяв, що спільно з управою наполегливо та віддано трудитиметься для добра нашої Alma Mater — Українського вільного університету.
Прес-служба Фундації УВУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply