Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 18, 2018

Загальні річні збори УСО «Тризуб»

Автор:

|

Травень 14, 2015

|

Рубрика:

Загальні річні збори УСО «Тризуб»
Перший ряд: Юрій Поритко, Тарас Козак, Ярослав Козак, Данило Ниш, Микола Максимюк, Орест Лесюк, Микола Бойчук. Другий ряд: Ілля Буйневич, Стефан Кундеревич, Богдан Сірий, Петро Харечко, Марк Бегей, Роман Лужецький, Іван Німчук, Стефан Козак, Стефан Абрам, Василь Юр, Богдан Пазуняк, Остап Левицький. Світлина Мирослава Лужецького

Перший ряд: Юрій Поритко, Тарас Козак, Ярослав Козак, Данило Ниш, Микола Максимюк, Орест Лесюк, Микола Бойчук. Другий ряд: Ілля Буйневич, Стефан Кундеревич, Богдан Сірий, Петро Харечко, Марк Бегей, Роман Лужецький, Іван Німчук, Стефан Козак, Стефан Абрам, Василь Юр, Богдан Пазуняк, Остап Левицький. Світлина Мирослава Лужецького

На найстарішій спортовій оселі, створеній українськими еміґрантами, відбулися 65-ті Загальні збори, які відкрив уступаючий голова Данило Ниш. Він привітав гостей і членів «Тризуба» і розпочав офіційну частину, щоби підбити підсумки діяльності за рік. Присутні прочитали молитву «Отче наш», після чого вшанували хвилиною мовчання тих, хто відійшов у Вічність, а також героїв «Небесної сотні» й усіх, хто загинув у боях на східному фронті, захищаючи Україну від російських окупантів.

Методія Борецького обрали головою президії. Він зачитав порядок денний зборів, який присутні прийняли одноголосно. Про фінансову стабільність і життєздатність спортового осередку свідчив і звіт скарбника Стефана Кундеревича, котрий повідомив, що прихід становив торік $279,150, розходів було $252,189. За фінансові справи спортової ланки Ukrainian Nationals звітував Іван Німчук: прихід становив $487,700, а витрати — $425,069.
Ярослав Козак, управитель «Тризубівки», відзвітував про діяльність господарської частини. Щороку потрібно більше направ усередині будинку і зовні, щоб оселя виглядала такою, якою ми звикли її бачити. 38 акрів землі вимагають дуже багато праці — дерева, кущі, пікніковий і футбольний майданчики тощо. Роботи, які були виконані ззовні: помальовано будинок і всі павільйони, відремонтовано столи та лавки, концертний павільйон, зроблено нову цементну доріжку до будинку. Всередині будівлі: закуплено новий великий холодильник, перероблено помпи у барі для 15 нових пивних бочок і підремонтовано кухню.
Було залагоджено дві справи у звітному році:
1) з Pennsylvania Department of Transportaion — розширення доріг і побудова збірника води під футбольним стадіоном. Над цим проектом і угодою працювали Богдан Сірий, адвокат Микола Максим’юк, Євген Луців і Данило Ниш;
2) купівля двох акрів землі з посілістю, яка була безпосередньо долучена до «Тризубівки», де буде зроблено паркування для авт на великі імпрези. В кожному разі, оселя тепер має 40 акрів землі, і це — великий успіх.
На закінчення він особливо подякував Миколі Максим’юку, Теду Колпу, Стіву Монато, усім членам і добровольцям, котрі допомагали, і жінкам на кухні під керівництвом родини Долинських.
Василь Юр звітував за членство «Тризуба»: зараз організація має 576 членів і він надалі працює над поповненням членства молодими спортовцями.
Тарас Козак, заступник спортової ланки Ukrainian Nationals, представив звіт за минулий рік, де були активними 37 футбольних команд: одна чоловіча, одна жіноча і 35 молодечих. Перша команда під проводом Петра Харечка та тренера Петра Борецького грає в United Soccer League і йде на другому місці. Жіноча команда під проводом Йосипа Гозака грала в United Soccer League.
Молодечі команди мали понад 500 змагунів і змагунок віком від шести до 18 років, 20 хлоп’ячих і 15 дівчачих команд. Три хлоп’ячі команди були у фіналі за Кубок штату, а одна дівоча команда до 13 років такий Кубок виграла.
На Memorial Day торік під проводом Данила Ниша та Шерил Монато відбувся 13-й молодечий турнір копаного м’яча, участь у якому взяло 193 дружини. На Columbus Day Weekend під проводом Брюса Туліо був проведений четвертий турнір суто дівочих дружин за участю 160 команд. У звітному році відбулася четверта тризубівська футбольна академія для хлопців і дівчат віком від п’яти до 11 років, на яку прибуло понад 100 учасників, а також відбулися літні дитячі табори. Спортовці брали участь у змаганнях Української спортової централі Америки та Канади. На закінчення звіту Тарас Козак передав від спортової ланки Ukrainian Nationals чек на суму $15,000 на розбудову й покращення спортової посілості.
Команда з ґольфу під проводом Йосипа Гозака провела свій турнір на Limekiln Golf Club у Горшамі, в участь ньому взяло понад 100 змагунів.
Стрілецька команда із лука під проводом Іллі Буйневича та Євгена Луціва виступала під час звітного періоду у змаганнях штату та національних турнірах і здобула 14 медалей у різних категоріях.
Богдан Сірий звітував за фундацію «Тризуба», а також закликав усіх, хто складає свій заповіт, не забувати про цю фундацію.
Василь Юр коротко звітував за контрольну комісію, а Микола Бойчук — за товариський суд, де все було гаразд.
По закінченні всіх звітів, голова контрольної комісії оголосив абсолюторію уступаючій управі, що всі присутні й підтримали. Номінаційна комісія на чолі з Василем Юром запропонувала нову дирекцію й управу «Тризуба», яку присутні прийняли одноголосно. Дирекція «Тризуба»: голова — Данило Ниш; заступники — Орест Лесюк, Ярослав Козак, Богдан Пазуняк і Юрій Поритко; директори — Стефан Кундеревич, Василь Юр, Остап Левицький, Богдан Сірий і Микола Максим’юк; пресові референти — Роман Лужецький та Євген Луців.
Управу спортової ланки Ukrainian Nationals було обрано у складі: голова — Данило Ниш, заступники — Тарас Козак, Петро Харечко, Петро Борецький, Стефан Криско та Данило Гармон; скарбник — Іван Німчук; секретар — Йосип Гозак; провідники турнірів — Шерил Монато і Брюс Туліо.
На завершення новообраний голова Ниш загально окреслив працю та плани на майбутнє «Тризуба» й спортової ланки Ukrainian Nationals, згадавши імпрези до Дня батька, Дня незалежності України, Дня подяки, футбольні турніри, а також повідомив, що 2015 року буде зроблено освітлення усіх восьми футбольних стадіонів і збудоване нове велике поле зі штучним покриттям. Він наголосив на тому, що «Тризуб» має стати партнером кредитівки та взаєти з модіяіншими організаціями, закликав присутніх краще працювати над тим, щоби забезпечити майбутнє «Тризуба», та подякував членам управи й усім, хто допомагав протягом року.
Наприкінці зборів була зачитана подяка від Федерації лижного спорту України колективу УСО «Тризуб» за сприяння та підтримку Національної збірної команди України з гірськолижного спорту для участі у чемпіонаті світу 2015 року, який проходив у Бівер-Крік (щтат Колорадо). Данило Ниш сказав, що «серед наших головних завдань є збереження, розвиток і прославлення нашої спадщини й українського спортивного настрою».

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...