Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 6, 2020

Яценюк зустрівся з представниками української громади

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Яценюк зустрівся з представниками української громади

Арсеній Яценюк

Українська громада Америки влаштувала врочисте прийняття прем’єр-міністру України Арсенію Яценюку, котрий у перебував із робочим візитом у США. Зустріч, на яку зібралося понад 700 гостей, відбулася в готелі Waldorf Astoria в центрі Нью-Йорка.

«Тут присутні представники з різних держав, але в більшості це — члени української громади, які приїхали з багатьох міст із усієї Америки», — розповіла Тамара Гало-Олексій, організатор зустрічі та президент УККА.
Квитки на зустріч коштували понад $300, і, за словами організаторів, усі кошти підуть адресно на підтримку української армії в зоні Антитерористичної операції. «Таким чином українська діаспора в Америці хотіла продемонструвати народу України свою підтримку», — зазначила президент УККА. У цьому контексті вона також наголосила, що українська громада лобіювала інтереси України в американському Конґресі й Адміністрації США та має наміри продовжувати робити це, аби посилити підтримку України з боку Сполучених Штатів.
На зустрічі також були також присутні голови урядів кількох країн, 14 міністрів закордонних справ, 25 послів інших держав у США. Урочисте прийняття стало завершальним пунктом програми дводенного візиту керівника українського уряду до Нью-Йорка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply