Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 26, 2020

Як школа українознавства «Барвінок» зустрічала Св. Миколая

Автор:

|

Грудень 31, 2015

|

Рубрика:

Як школа українознавства «Барвінок» зустрічала Св. Миколая

Барвінок

Я нещодавно навідався в гості до учнів школи українознавства «Барвінок», що у Пейлос-Парку, і був настільки задоволений гостинністю школярів, що вирішив поділитись із усіма вами своїми враженнями.
Так от, любі українці, завітав я до учнів школи «Барвінок» 19 грудня 2015 року на прохання школярів і викладачів, адже не раз чув, що дітки тут були чемними та не бешкетували впродовж усього року, і крім того підготували святковий концерт у мою честь. Тому я прийняв запрошення та на власні очі переконався у високому рівні підготовки та мотивації учнів.
Школярі вітали мене кумедною виставою, в якій майстерно відтворили боротьбу світлих сил із темними. Як ви, мабуть, здогадалися, добро неодмінно перемогло зло і Божі ангелики прогнали підступних бісенят у чорну безодню. Мені особливо сподобався танок наймолодших школярочок-сніжиночок, котрі елегантно кружляли у казковому зимовому вальсі та вразила артистичність непосидючих лукавих школяриків-чортенят, котрі так увійшли в свою роль, що годі було з неї й вийти. Крім того я захоплювався вмінням діток декламувати дотепні вірші та майстерно грати на фортепіано.
А ще, любі друзі, учні школи «Барвінок» неперевершено співають. Чули б ви, як вони виспівували колядки «Добрий вечір тобі, пане господарю» чи «Нова радість стала»! А спробуйте-но здогадатися, котра святкова пісня мені найбільше припала до вподоби? Правильно, «Ой, хто, хто Миколая любить»! Слухаючи цю чудову колядку в щирому та душевному виконанні учнів школи українознавства «Барвінок», я остаточно і цілковито розчулився та щедро обдарував усіх діточок довгоочікуваними та заслуженими подарунками.
Я вдячний усім викладачам — Оленці Сендезі, Квітославі Модрицькій, Галині Собешкевич, Світлані Митчел та Ірині Ціхун — за їхню копітку та самовіддану працю в підготовці учнів до свята Миколая. А також висловлюю подяку о. Василю Сендезі, настоятелю української православної церкви ім. Св. Апостолів Петра і Павла та о. Василю Салковському, настоятелю української греко-католицької церкви ім. Пресвятої Богородиці у Пейлос-Парку за співпрацю та координацію дій в організації школи українознавства «Барвінок» і підготовці дітей до святкування дня Св. Миколая. Я отримав неабияку насолоду від візиту до Пейлос-Парку цього року та з нетерпінням чекатиму на запрошення від школи «Барвінок» наступного.
Прийміть усі мої найщиріші вітання з нагоди наступаючого Нового 2016 року та Різдва Христового!
Враження Св. Миколая записала Наталя Серафим, світлини Павла Яриша

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply