Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Вшанування архієпископа Стефана Сороки

Автор:

|

Травень 31, 2018

|

Рубрика:

Вшанування архієпископа Стефана Сороки

Митрополит Стефан Сорока

Неділя 10 червня ц. р. стане пам’ятним днем в Українській католицькій церкві США, яка буде вшановувати архієпископа-емерита Стефана Сороку за його віддане служіння у винограднику Господньому. Цього дня духовенство, монашество та вірні зберуться на молитву подяки Богові за віддане служіння високопреосвященного архієпископа-емерита, яким Господь на роки благословив Філадельфійську митрополичу архієпархію. Подячний молебень до Матері Божої відслужить архієпископ Стефан і брати єпископи, духовні отці та диякони о 3-й год. пополудні в золотоверхій українській католицькій Катедрі Непорочного Зачаття у Філадельфії за адресою: 830 North Franklin St. До них приєднається духовенство, вірні архиєпархії та митрополичої провінції. Після служби всіх запросять до катедральної зали на перекуску та вшанування архієпископа Стефана, висловлення йому вдячності та добрих побажань на емеритурі.
Папа Іван Павло ІІ призначив владику Стефан митрополитом США, архієпископом Філадельфійським 29 листопада 2000-го, а 27 лютого 2001 року відбулася його інтронізація. 16 квітня ц. р. папа Франциск, з огляду на стан здоров’я владики, прийняв його зречення престолу. Святійший Отець оголосив Філадельфійську архієпархію вакантною та призначив єпископа-помічника Андрія Рабія апостольським адміністратором до моменту затвердження нового архієпископа.
Єпископ Андрій Рабій сердечно запрошує і заохочує всіх взяти участь у цьому поважному святі вшанування архієпископа Стефана.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply