Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 21, 2021

«Вовчою тропою» пройшли майже 300 пластунів

Автор:

|

Жовтень 19, 2017

|

Рубрика:

«Вовчою тропою» пройшли майже 300 пластунів

Гасло СКОБ (Сильно, Красно, Обережно, Бистро) на «Вовчій тропі»

Пластова оселя «Вовча тропа» знову привітала на своєму мальовничому терені юних завзятих пластунів, котрі прибули на тритижневі окружні пластові табори з різних усюд Америки, а також із України й Австрії, щоб пережити всілякі пригоди серед прекрасної природи, навчитися самостійності та скріпити пластову дружбу.
Цього року у таборах взяло участь 298 таборовиків і 60 виховників. Таборовики були поділені на шість таборів, за віком та статтю: початковий, новачок, новаків, юначок, юнаків і старшого юнацтва. Впродовж трьох тижнів учасники разом із своїми виховниками будували цікаві брами та криївки, займалися спортом, співали, майстрували, плавали, мандрували, переводили історичні гри, змагалися у теренових грах, забавлялися на вогниках і різноманітних вечірніх заняттях. Ці зайняття є основними елементами пластової таборової програми, яка прагне навчити пластунів дисципліни, самодостатності, співжиття з іншими, як також розвивати характер і силу тіла й духу.
Один із найцікавіших елементів пластового таборування, який відрізняє пластові табори від інших, є звичай організовувати поодинокі табори на різні теми. Проводи кожного табору вибирають особливу тематику, яка переплітається разом із денним таборовим життям і надає особливий тон у кожному таборі. Діти вибирають назву, вивчають пісні особливо написані до теми та готують хрещення, на якому представляють свою тему всім іншим таборам у багатоманітному церемоніалі.
Цьогорічні таборові теми були особливо цікаві та різноманітні. Табір старшого юнацтва шукав «Стежки перемоги». Табір юнаків створив «Вічне Братство». Табір юначок дослідили що «Одна — сильна, а разом — непереможні». Табір новаків — це «Гільдія, яка боролася проти злої Чорної Руки». Табір новачок поплив далеко у «Підводне життя». А у початковому таборі, була велика «Природна забава». Таборовики дуже пишалися своїми таборовими темами, назвами та піснями, і при тому багато навчилися.
Як неймовірно приємно що наші діти продовжують традиції, які започаткували їхні прадіди та прабабці в Україні сто років тому, а 60 років тому — у США, на оселі «Вовча тропа». Ми раді, що ця пластова оселя продовжує розвиватися і дає нагоду наступному поколінні відчути та пережити чар пластового таборування. Закликаємо всіх пластунів, батьків і небайдужих підтримувати пластову працю та пластову оселю «Вовча тропа».
До речі, спроектований новий басейн в оселі, який дасть можливість таборовикам більше уваги приділяти водним заняттями. Як можна собі уявити, такий проект вимагає багато зусиль і фінансів. Якщо ваша ласка, підтримайте цей проект та оселю пожертвою на https://www.gofundme.com/VovchaPool.
Від імені всіх батьків складаю щиру подяку Окружній таборовій комісії, на чолі з пластовим сеньйором Тарасом Попелем, які невтомно працюють весь рік, щоб приготувати будинки та терен, зібрати взірцевий склад комендантів і виховників і перевести табори гладко та безпечно. Також велике спасибі працівникам і добровольцям, котрі працюють вдень і вночі, щоб надати всі необхідні послуги нашим таборовикам. Наприкінці дякую комендантам — ст. пл. Адріяні Бабченко, ст. пл. Лесикові Горлофф, ст. пл. Ірі Перхалюк, ст. пл. скоб Маркові Завадівському, ст. пл. вірл. Мусі О’Конел і ст. пл. вірл. Христинці Темницькій і всім виховникам за те, що вони прийняли велику відповідальність дбати за наших дітей і поділитися з ними чарами пластового таборування. До наступного року!
Христя Яцків-Брожина, світлини Андрія Зварича

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply