Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 28, 2020

Волонтер вивчив українську, відростив вуса та вистриг оселедця

Автор:

|

Квітень 12, 2018

|

Рубрика:

Волонтер вивчив українську, відростив вуса та вистриг оселедця

Дейн Стівс, 26-річний американський волонтер «Корпусу миру», після кількох років роботи у містечку Бар на Вінниччині вивчив українську, відростив вуса та вистриг оселедця. Тепер він готується до повернення на батьківщину. Програма з екологічного збереження довкілля, за якою тут був американець, скінчилася. Та п. Стівс вже встиг стати справжнім українцем.
«Дейна можна сміливо називати американцем із щирою українською душею. От хоча б візьміть той аспект, що українську мову він вивчив буквально за два роки. І розмовляє нею не гірше за багатьох наших земляків. Він із цікавістю вивчає нашу історію, нашу культуру. Переймається за екологію. За цей час, який провів у Барі, самовіддано намагався зробити життя у ньому кращим. Й ось, коли настав час їхати, він несподівано до мене звернувся та попросив його підстригти. Точніше, вистригти оселедця», — розповів Роман Мочарний, приятель і колега волонтера.
Кілька років Дейн на голові відрощував коси, мріяв про довгого хвоста. «Але каже, що треба зістригти волосся. Воно йому заважає. Я взяв машинку. Налаштував потрібну програму. Спочатку була просто ідея вистригти козацький оселедець, сфотографувати та зістригти його. Та Дейну така зачіска дуже сподобалася. Вирішили залишити її до завершення святкування Великодня. Є ідея зробити фотосесію у стилі козака Мамая. Вишиванку Дейн має. Її подарували дівчата з нашого Барського коледжу. Самі шили з лляної тканини, самі вишивали. Дейн уже давно завів вуса, і вони у нього виросли, як у справжнього козака», — продовжив Роман. Сам американець про свою зачіску каже таке: «Дуже зручно. Почуваюся комфортно. Така легкість».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply