Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 7, 2019

Воїни АТО проходять реабілітацію в Каліфорнії

Автор:

|

Вересень 10, 2015

|

Рубрика:

Воїни АТО проходять реабілітацію в Каліфорнії
Сергій Титаренко і Рустам Росул

Сергій Титаренко і Рустам Росул

Завдяки представникам української діаспори в США та за сприяння американського консульства в Україні в Каліфорнію прибули два паралізованих українських солдати — Сергій Титаренко і Рустам Росул. Перший був пілотом збитого в червні 2014 року проросійськими бойовиками в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) гвинтокрила й отримав численні переломи хребта, ушкодження спинного мозку та супутні травми, другий — важко поранений прикордонник, також із перебитим хребтом і множинними осколковими пораненнями внутрішніх органів. Українські солдати вже побували в Нью-Йорку, де зустрілися зі своїми співвітчизниками, а тепер проходять реабілітацію в Лос-Анджелесі.
Нещодавно в сім’ї Титаренків трапилося чергове нещастя: дружина Сергія — Наталя померла від раку. 30-річний чоловік, інвалід першої групи залишився з малюком, котрому ще немає і двох років, на руках і без власного житла.
За інформацією Прикордонної служби України, у жовтні 2014-го п. Росул у складі прикордонного наряду виконував службові завдання в Донецькій області. Наряд, у якому перебував хлопець, обстріляли зі стрілецької зброї бойовики-терористи. Солдат Росул одним із перших здійснив вогневе прикриття для виходу своїх товаришів з-під обстрілу. Під час бою прикордонник отримав поранення грудної клітки й інших частин тіла.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply