Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 20, 2020

Військовий льотчик і співачка зі США заспівали про мир

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Військовий льотчик і співачка зі США заспівали про мир

Сергій Титаренко й Аничка. Світлина Маркіяна Лисейка

Пісня «Настане мирний час» — уже сьомий сингл у рамках масштабного соціально-мистецького проекту #ПісніВійни, який триває в Україні. Автором слів до пісні є Сергій Титаренко, військовий льотчик, ветеран антитерористичної операції (АТО), а музику створила українська співачка Аничка Чеберенчик, котра останні десять років живе у США. Вони ж і виконали пісню у дуеті, а запис було здійснено на студії Jenny Records у Львові.
Сергій Титаренко з перших днів брав участь в АТО. Коли розпочалися бойові дії на сході України, військовий льотчик проходив службу у 16-й бригаді армійської авіації Збройних сил України. Його гвинтокрил Мі-24 був терористи збили під Слов’янськом ракетою у червні 2014-го. Палаючий борт упав із висоти ста метрів. Сергій і його побратим дивом вижили, але отримали дуже важкі травми. Боєць переніс складні операції на хребті в Україні та Німеччині, потім пройшов реабілітацію у США.
«Пісня «Настане мирний час» — це своєрідне нагадування усім тим, хто забуває, що в Україні йде війна, — розповідає Сергій. — І не просто нагадування, а прохання не здаватися, не опускати руки і робити все можливе задля нашої перемоги, яка неодмінно настане, адже, як співаємо з Аничкою, «бо з нами Бог, бо з нами Україна».
Аничка — не тільки співачка, а й волонтер. За останні три роки вона активно гастролювала містами США з благодійними концертами на підтримку поранених бійців АТО. Дала за океаном десятки концертів, на яких зібрала на реабілітацію українських воїнів понад 100 тис. USD. Благодійні концерти співачка продовжує давати у Штатах і в ці дні. До речі, одним із бійців, яким вона допомогла, був і Сергій Титаренко.
«Коли передавала гроші на реабілітацію Сергія, я й подумати не могла, що через якийсь час ми з ним заспіваємо дуетом, — розповідає Аничка. — І тут проект #ПісніВійни, завдяки якому здійснилася одна із мрій Сергія — його вірш став піснею».
Восени 2017-го світ побачить альбом #ПісніВійни, який об’єднає близько 15 сучасних україномовних військових пісень, написаних українськими захисниками та записаних в унікальних дуетах бійців із відомими українськими артистами. Раніше у рамках проекту уже вийшли дуети воїнів-авторів із вокальною формацією «Піккардійська терція», лідером гурту «Антитіла» Тарасом Тополею, співаком Арсеном Мірзояном, Сергієм «Фомою» Фоменком із групи «Мандри», співачками Оксаною Мухою й Іриною Долею. Попереду — записи пісень у співпраці з лідером гурту Kozak System Іваном Леньо, Віктором Винником із групи «Мері» та співаком Тарасом Гавриком.

Галина Гузьо

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply