Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Великодній базар у осередку Св. Андрія

Автор:

|

Квітень 11, 2013

|

Рубрика:

Великодній базар у осередку Св. Андрія

 

Традиційний Великодній базар успішно відбувся в українському осередку Св. Андрія 15 березня ц. р. у Норт-порті (штат Флорида). При вході до приміщення осередку відвідувачів зустрічали виставлені на продаж кільця української ковбаси та вареники, а запах спечених пасок, завиванців і інших страв одразу посилював апетит.

Посередині святочно прибраної зали було виставлено велетенські фото-картини Сергія Горбачука зі Studio90 з України – Свято-Михайлівський собор і Софійська площа в Києві, лани української пшениці та чаруючі краєвиди Карпат. А на сцені була світлиця в гуцульському стилі, облаштована традиційно Кларою Шпічкою та Ритою Послушною. Бічні стіни прикрашали великі фотографії Віктора Лісничого, зроблені з писанок Ірини Копі.
Крім святочного печива, приготовленого добродійкою Надею Фатенко, Рітою Послушною, Анною Наливайко, Марусею Чорноют і Галею Лісничою, було додатково ще й печиво, яке можна було придбати до кави. На гостей чекали смачні українські обіди, які можна було споживати в залі або взяти додому, – борщ, вареники, голубці, картопляники та налисники. При касі цілий день перебували Богдан Боднарук і Анна Маріяні.
При одному з бічних столів розписували писанки Маруся Гайова й Оля Татарко. А оригінальну біжутерію, виготовлену Лідою Свистун і Наталією Слюзар, можна було купити при їхніх столах. Українсько-американський клуб і Галина Король мали на продаж крам на українську тематику. Стіл із деякими книжками, виданими в Україні за підтримки Товариства української мови (ТУМ), чекали на відвідувачів при столі ТУМ. Також була нагода виграти святковий кошик, купивши лотерейний квиток.
Своїм успіхом Великодній базар завдячує голові Комітету Дарії Томашоскій, яка невтомно працювала разом із членами Комітету: Галею Лісничою, Вірою Боднарук, Євгеном Томашоским, Надійкою Фатенко та Кларою Шпічкою. Велика подяка всім, хто спричинився до проведення базару.

Віра Боднарук
Фото Віктора Лісничого

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply