Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 26, 2020

Вечір української культури «Різдвяна коляда»

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

Вечір української культури  «Різдвяна коляда»

26 січня 2012 року в приміщенні Посольства України в США відбувся вечір української культури «Різдвяна коляда», організований культурно-інформаційним центром при диппредставництві у співпраці з Івано-Франківським комітетом Арлінґтона (штат Вірджинія) при Асоціації міст-побратимів Арлінґтона.

Перед початком заходу до гостей посольства з привітальною промовою звернувся посол України в США Олександр Моцик, який наголосив на важливості у справі розбудови двосторонніх українсько-американських відносин продовження розвитку та поглиблення міжреґіональної співпраці й сприяння встановленню тісних контактів. Амбасадор також подякував Асоціації міст-побратимів міста Арлінґтона за значний внесок у популяризацію української культури в США.

Під час вечора «Різдвяна коляда» гості української дипломатичної установи познайомилися з традиціями святкування Різдва в Україні, зокрема почули українські різдвяні, новорічні та хрещенські коляди у виконанні «Мадригалів» Йорктаунської школи

м. Арлінґтона, а також учасників колективів «Співжиття» та «Мар’яничі». Так «Щедрик», написаний українським композитором Миколою Леонтовичем, був блискуче виконаний англійською мовою «Мадригалами», а два українських колективи виконали його в ориґіналі. За старовинною українською традицією, шеф-кухар посольства почастував гостей 12 пісними стравами.

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply