Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

В «Українському селі» щотижня читають «Міст»

Автор:

|

Листопад 07, 2013

|

Рубрика:

В «Українському селі» щотижня читають «Міст»

Учасників загальних річних зборів у партнерстві «Українське село» в Сомерсеті (штат Нью-Джерзі) 25 жовтня відвідали несподівані гості — це завітали Наталя Здоровега та Валентина Руда, працівники філії в Савт-Бавнд-Бруку Української національної федеральної кредитової спілки, із керівником філії Лесею Сівко, яка розповіла мешканцям села про нові послуги кредитівки. За солодким частуванням відбулася щира розмова про роль кредитівки в суспільному та приватному житті українців. Зустріч була розрахована на родини, які недавно стали мешканцями цього села.

На зборах звітували про свою діяльність голова управи Оксана Лобачевська та скарбник Ніна Наливайко. Останнім часом у житті «Українського села» сталося чимало позитивних змін. Лише за два минулих роки помешкання тут придбало 11 нових родин. За умовами передання членства в партнерстві, що фактично означає купівлю квартири, оселитися в «Українському селі» можуть лише українці, які досягли 55-річного віку та перебувають у країні на законних підставах. Ціни на ринку житла нині стали низькими, а новоприбулих з України — побільшало. І це стало головною причиною того, що в селі тепер мало вільних осель. Більшість новоселів професійно працює, тобто перебувають у віці ще далекому від пенсійного. І це зумовлює їхню активність у поліпшенні життя в селі. Гарною новиною є й те, що продаж квартир зменшив заборгованість перед партнерством тих, хто успадкував тутешнє житло від батьків, але не міг сплачувати податок чи платити за послуги з утримання села. Тепер спільних грошей побільшало, і в селі було виконано чимало робіт з оновлення будівель. Навіть покажчик при в’їзді до села тепер новий — синьо-жовтий.
Приязно прийняли в «Українському селі» нових мешканців — Валентину Сизоненко, Віру Легедзу, Володимира й Тамару Гладунів, Богданну Кулинич-Перейру, Ярославу Кущак, Івана та Жанну Ясинчуків, Лідію Ловку, Йосипа Винарчука, Володимира й Любу Поплавських, Олександра Распутного й Олену Парусенкову, Володимира Стецуна, Володимира та Ганну Процаніних, Богдана Зраду. До речі, усі вони разом із старожилами щотижня читають тижневик «Міст», про доставку якого дбає Оксана Лобачевська. На зборах її знову одноголосно обрали головою управи.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...