Новини для українців всього свту

Wednesday, Aug. 5, 2020

УСО «Тризуб» підсумував роботу за рік

Автор:

|

Травень 25, 2017

|

Рубрика:

УСО «Тризуб» підсумував роботу за рік

Нова управа УСО «Тризуб». Перший ряд: Микола Бойчук, Методій Борецький, Данило Ниш, президент Орест Лесюк, Ярослав Козак, Христина Харечко й Євген Лоза. Другий ряд: Роман Лужецький, Стів Криско, Любомир Лучанко, Стефан Кундеревич, Остап Левицький, Юрій Поритко, Левко Громяк, Марко Бегей, Василь Юр та Євген Луців.

У Філадельфії (штат Пенсільванія), у найстарішій спортовій оселі, створеній українськими еміґрантами, відбулися 67-мі загальні збори Українського спортовного осередку (УСО) «Тризуб». Відкрив збори і привітав учасників Орест Лесюк, голова УСО «Тризуб». Присутні прочитали молитву «Отче наш», після чого вшанували хвилиною мовчання пам’ять членів осередку, котрі відійшли у Вічність: Стефана Абрама, Олександра Білика, Марка Ткача, а також полеглих героїв Майдану і захисників України у війні з російськими окупантами на Донбасі.

Головою президії обрали Методія Борецького. Відтак Стефан Кундеревич, скарбник осередку, виголосив звіт про фінансову стабільність і життєздатність «Тризуба», зазначивши, що торік прихід становив $274,526, а витрат було $302,645. За фінансові справи спортової ланки Ukrainian Nationals звітував Джим Макнесбі: прихід становив $471,946, витрати — $774,552.
Ярослав Козак, управитель «Тризубівки», відзвітував про діяльність господарської частини. У звіті йшлося про те, що посілість, будинок, ресторан і бар торік використовували сім днів на тиждень. Площа в 40 акрів землі назовні вимагає постійно щораз більше праці, щоб дотримати гарний вигляд. Тому час-від-часу доводилося наймати працівників для покриття нового даху концертного павільйону, нового штучного поля, для обрізання дерев і кущів. Був збудований забірник води під футбольними стадіонами. Ярослав Козак подякував за співпрацю Василеві Юру, Тедові Копу, Остапу Левицькому, Стефану Кундеревичу та Христі Харечко, котра керує кухнею для різних імпрез.
Марко Бегей звітував за 718 членів «Тризуба» і нагадав про членські внески, необхідні для утримання спортової оселі. Він і надалі працює над поповненням членства молодими спортовцями. Данило Ниш звітував за спортову ланку Ukrainian Nationals, де були активними 40 футбольних команд: дві чоловічі, одна жіноча, а також 37 хлоп’ячих і дівочих. Перша чоловіча команда під проводом Петра Харечка та тренера Петра Борецького грали в United Soccer League, як і жіноча команда під проводом Йосипа Гозака.
Молодечі команди мали понад 500 змагунів і змагунок віком від шести до 18 років, а також 24 хлоп’ячих і 16 дівочих команд. На Memorial Day відбувся молодечий турнір копаного м’яча, участь у якому взяло 212 дружин. На Columbus Day Weekend під проводом Брюса Туліо був проведений шостий турнір суто дівочих дружин за участю 202 команд. Звітного року відбулася шоста «Тризубівська» футбольна академія для хлопців і дівчат віком від п’яти до 11 років, у якій взяло участь понад 170 учасників, а також відбулися літні дитячі табори.
Команда з ґольфу під проводом Йосипа Гомика провела свій 40-й річний турнір на Limekiln Golf Club, у якому взяло участь 84 ґольфісти. Стрілецька команда з лука під проводом Іллі Буйневича й Євгена Луціва виступила під час звітного періоду в турнірах штату та національних, здобувши 19 медалей у різних категоріях. Ілля Буйневич став чемпіоном Пенсільванії в одній із категорій, а п. Луців здобув друге місце у своїй віковій категорії.
Богдан Сірий звітував за фундацію «Тризуба» і закликав усіх, хто робить свій заповіт, не забувати і про цю фундацію. Микола Бойчук звітував за Товариський суд, а Євген Лоза — за Контрольну комісію, де все було гаразд.
Орест Лесюк розповів про побудову нового штучного поля, яке обійшлося в понад 2 млн USD. Ми йдемо в ногу з новітніми технологіями, й уся трава на полі — пластикова, це дуже м’яке покриття, де можна грати в будь-яку погоду. На штучному полі встановлено світлодіодне освітлення, яке дозволяє зменшити витрати на електроенергію. Мобільний телефоном можна керувати кожним із 48 прожекторів.
За останні роки збільшилась кількість команд із п’яти до 40 команд. Щороку на полях відбуваються різні футбольні турніри, а чемпіони отримують нагороду на пам’ять — український тризуб і чаші з українською емблемою. Влітку, на канікулах, тут відбувається тренувальний дитячий турнір із футболу. В українській та американській пресі висвітлюються визначні події спортового осередку.
Після закінчення всіх звітів Номінаційна комісія запропонувала склад нової управи, який присутні прийняли одноголосно. Управа «Тризуба»: голова — Орест Лесюк, заступники голови — Ярослав Козак, Євген Лоза, Остап Левицький, Василь Юр, Данило Ниш, Христина Харечко, Микола Максимюк, фінансовий референт — Стефан Кундеревич, секретар — Юрій Поритко, референт членства — Марко Белей. Пресові референти — Роман Лужецький та Євген Луців. Управа спортової ланки Ukrainian Nationals: голова — Данило Ниш, заступники голови — Стефан Криско, Стефан Харечко, Брюс Туліо, Данило Гармон, секретар — Лоїз Отило, скарбник — Джим Макнесбі.
На завершення новообраний голова Орест Лесюк подякував за довіру та окреслив працю та плани на майбутнє «Тризуба» та спортової ланки Ukrainian Nationals, згадавши імпрези до Дня батька, Дня незалежності України, футбольні турніри. Він наголосив на тому, що «Тризуб» має взаємодіяти з іншими організаціями, й є партнером кредитівки, закликав присутніх краще працювати над тим, щоб забезпечити майбутнє «Тризуба», та подякував членам управи й усім, хто допомагав протягом року. Орест Лесюк заявив, що серед наших головних завдань є збереження, розвиток і прославлення нашої спадщини й українського спортового настрою.

Роман Лужецький

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply