Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 20, 2020

Українці проявили відданість принципам демократії

Автор:

|

Травень 29, 2014

|

Рубрика:

Українці проявили відданість принципам демократії
Підсумкова прес-конференція спостерігачів від УККА

Підсумкова прес-конференція спостерігачів від УККА

Місія міжнародних спостерігачів на виборах від Українського конґресового комітету Америки (УККА), яка проводила спостереження на дочасних виборах Президента України в різних реґіонах, зокрема в Черкасах, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Харкові, Херсоні, Києві, Львові, Миколаєві, Одесі, Полтаві, Сумах, Закарпатті, Запоріжжі та Житомирі, а також у закордонних виборчих дільницях у США, підтверджує, що вибори 25 травня 2014 року відповідали міжнародним стандартам вільних і справедливих виборів і відображають волевиявлення українського народу.
Незважаючи на незначні та нечисленні порушення, у тому числі наявність реклами в день виборів, випадки неточностей у списках виборців на кількох виборчих дільницях і нарікання виборців у зв’язку з довгими чергами в Києві, 222 офіційних спостерігачі від УККА, які відвідали понад 600 виборчих дільниць, відзвітували, що виборчий процес пройшов вільно, прозоро та згідно із чинним законодавством і з демократичними стандартами.
УККА засуджує жорстокі радянські методи, що застосовувалися озброєними сепаратистами, котрих підтримує Росія, і використання їх для зриву виборів на сході України. УККА схвалює дії тих хоробрих громадян Донецька та Луганська, котрі, незважаючи на насильницькі засоби залякування, прийшли голосувати. Ба більше, ми висловлюємо свою підтримку тисячі українських громадян із Криму, у тому числі представників кримськотатарської громади, котрі, ризикуючи власною безпекою, подолали велику відстань, щоби віддати свій голос.
УККА також відзначає зусилля українського уряду та Центральної виборчої комісії, які доклали багато зусиль до того, аби вибори 25 травня відбулися.
УККА солідарний із народом України в його прагненні залишатись єдиною та демократичною державою й бажає новообраному Президенту України наснаги для нормалізації та стабілізації ситуації в країні, а також для поглиблення демократичних процесів. Ми стоїмо поруч із українським народом у його стремлінні до реальних реформ, у першу чергу, щодо подолання корупції, що гарантує подальший безпечний і поступовий розвиток економіки, демократичних інституцій України та швидкої інтеграції до європейської спільноти, поглиблення двосторонніх американсько-українських відносин.
Наостанок УККА висловлює свою щиру подяку членам нашої делегації, котрі добровільно пожертвували своїм часом і коштами заради участі в Міжнародній місії спостерігачів, – їхня відданість справі демократії заслуговує на повагу.
Прес-служба УККА

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply