Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 12, 2018

Українці подякували дипломатові

Автор:

|

Січень 21, 2016

|

Рубрика:

Українці подякували дипломатові
Посла Юрія Сергеєва та його дружину Наталю привітали Надія Шміґель‚ Ірена Яросевич і Марта Кебало

Посла Юрія Сергеєва та його дружину Наталю привітали Надія Шміґель‚ Ірена Яросевич і Марта Кебало

Представники українських установ та організацій нещодавно запросили до Українського народного дому в Нью-Йорку і на урочистий обід в ресторані «Веселка» Юрія Сергеєва з дружиною Наталею Івашиною-Сергеєвою з нагоди закінчення його місії на посаді Постійного представника України в Організації Об’єднаних Націй (ООН).
Учасники вечора зустріли дипломата з дружиною дружним співом «Многая літа!». Схвильований теплою зустріччю п. Сергеєв у вітальній промові сказав‚ що не очікував такої гостинності та подякував громаді за постійну підтримку його діяльності‚ починаючи від початку місії 2006-го і до останніх днів. Зокрема він висловив подяку Українському конґресовому комітетові Америки (УККА) і його президентові Тамарі Олексій. Дипломат сказав‚ що три речі є для нього святими — Бог‚ родина й Україна. Він нагадав присутнім, як разом із ними в морозні дні грудня 2014 року він переживав за долю Євромайдану, за дальший шлях України. Тепер Україна переживає важкий час окупації й аґресії з боку Росії. Але за минулі місяці вдалося згуртувати міжнародну спільноту й отримати підтримку справедливої справи визволення від багатьох держав.
Посол також подякував за постійну підтримку своїй дружині‚ Карпатському лещетарському клубові (він пожартував на адресу Ерка-Северина Палидовича, котрий відростив вуса)‚ розповів про основні напрямки діяльності та досягнення Постійного представництва України в ООН‚ а також внесок закордонного українства та делегацій із України у зміцнення визнання України і поваги до неї в ООН. «Тепер Україна має сильних і хороших міжнародних партнерів»‚ — запевнив п. Сергеєв. Користуючись нагодою він представив Ганну Гальченко, першого секретаря представництва, й Олену Василевську, головного редактора українсько-американського квартальника InLove. Посол Сергеєв закінчив свою промову гаслом «Слава Україні!», на яке усі відповіли «Героям слава!».
Слово подяки Українському інститутові Америки‚ Українському музеєві у Нью-Йорку‚ фінансовим установам і громадським організаціям за підтримку численних ініціатив української місії виголосила Наталя Івашина-Сергеєва.
Тамара Олексій від імені присутніх‚ УККА й усього закордонного українства подякувала п. Сергеєву за наполегливе і неухильне відстоюванння в ООН позицій України та тісні зв’яки з громадою у нелегкі для молодої держави часи. «Такого діяльного посла України ми ще не бачили в Нью-Йорку. У найскладніших ситуаціях він завжди був із нами і звертався до нашої громади», — зауважила вона.
Посла Сергеєва та його дружину вітали представниці Світової федерації українських жіночих організацій в ООН Надія Шміґель‚ Марта Кебало‚ Ірена Яросевич‚ президент Союзу українок Америки Маріянна Заяць‚ президент Американської асоціації кримських татар Айла Бакалі‚ директор Українського музею Марія Шуст‚ а також керівники ряду фінансових установ. Тамара Олексій подякувала кредитівкам за допомогу у проведенні обіду.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...