Новини для українців всього свту

Friday, Nov. 27, 2020

Українці пікетували лобістів Януковича

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

Українці пікетували лобістів Януковича

У Вашинґтоні 5 лютого представники української громади пікетували американські компанії «Подеста Груп» і «Меркурі/Кларк і Вейнсток», які, за даними активістів, займаються лобіюванням інтересів Януковича в США. «Ми маємо намір нагадати цим лобістам, що співпраця з кривавою диктатурою в Україні — це ганьба для їхнього іміджу», — розповіли учасники групи «Разом», що стала організаторо пікету.

За інформацією активістів, Європейський центр сучасної України, який є тісно пов’язаний із Партією реґіонів, протягом лише 2012-2013 рр. заплатив цим двом американським компаніям майже 2 млн USD. «Ціна свободи України сьогодні — шестеро убитих, 35 зниклих, 116 арештованих і більш ніж 2 тис. постраждалих. Не дозволяйте собі бути причетними до цих злочинів!» — ідеться в листі, переданому керівникам лобістських компаній від імені УККА та групи «Разом».
Активісти ктім того пікетували того дня посольства України та Росії у Вашинґтоні. Вони також просуватимуть у кулуарах Конґресу питання запровадження санкцій проти української влади. 5 лютого в столиці Америки відбувся «Український день», організований УККА з метою поширення впливу української громади на політику США.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply