Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Sunday, Feb. 24, 2019

Український репертуар у концертi фонду «Таланти свiту»

Автор:

|

Липень 07, 2016

|

Рубрика:

Український репертуар у концертi фонду «Таланти свiту»

Фестиваль мистецтв

У Ньютонi (штат Массачусетс), прекрасному передмiстi Бостона, з iнiцiативи мерiї та Лiнди Плаут, iдейного натхненника розвитку культури, пройшов традицiйний Фестиваль мистецтв. У рамках цього фестивалю вiдбувся концерт Ольги Лiсовської «Солов’їнi українськi романси». Массачусеттськi шанувальники оперного мистецтва добре знають цю спiвачку з Києва з прекрасним колоратурним сопрано. Як директор оперного театру Commonwealth Lyric Theater, а також директор фiлiї благодiйного фонду «Таланти свiту» в Новiй Англiї п. Лiсовська докладає багато зусиль для пропаганди українського музичного мистецтва та пошуку молодих талантiв.
I ось на черзi — нова подiя: урочисте вiдкриття фiлiї фонду програмою «Опера, Оперета, Бродвей», яке відбудеться 16 липня в ньютонському Сiтi-голлi. У програмi звучатимуть найулюбленiшi арiї й ансамблi свiтового репертуару, а також українськi твори у виконаннi як самої Ольги Лiсовської, так i Адама Клайна солiста «Метрополiтан-опера». Останнього вже знає українська громада: його запрошував як солiста ньюйоркський хор «Думка», а ще співак виконував роль Андрiя в оперi С. Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм» у постановцi Commonwealth Lyric Theater.
У концертi також братимуть участь засновник i директор фонду «Таланти свiту», грузинський баритон Давiд Гвiнiанiдзе, сопрано iз Нью-Йорка Жанна Алхазова й український пiанiст Максим Любарський. До слова, 2007 року iм’я Давида Гвiнiанiдзе було занесено в eнциклопедiю «Люди нашого тисячолiття», а у груднi того ж року Організація Об’єднаних Націй нагородила його медаллю «За внесок у розвиток культури».
Мета фонду «Таланти свiту» — популяризацiя класичних вокальних творів, а його девiз — «Вiд культури свiту до миру на планетi». Для цього фонд створив понад 70 концертних програм у Європi й Америцi. З нагоди 25-рiччя Незалежностi України та Грузiї фонд планує провести ряд концертiв і рiзних акцiй, присвячених цим важливим подiям.
Отже, урочистий концерт «Опера, Оперета, Бродвей» і фуршет вiдбудуться 16 липня ц. р. о 19:00 у Newton City Hall за адресою: 1000 Commonwealth Ave., Newton, MA 02459. Квитки можна придбати на сайтi www.TalentsOfTheWorld.tix.com ($35), або при входi ($40).

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...