Новини для українців всього свту

Tuesday, Jun. 2, 2020

Український фестиваль запрошує всіх!

Автор:

|

Жовтень 02, 2014

|

Рубрика:

Український фестиваль запрошує всіх!
Організаційний комітет фестивалю

Організаційний комітет фестивалю

Уже доброю традицією стало в Українському освітньо-культурному центрі (УОКЦ) проводити у другу суботу жовтня Український фестиваль. Два роки поспіль посілість УОКЦ на день перетворюється на таке собі українське міні-містечко.

Мета цього фестивалю — не тільки зібрати разом всю українську громаду для святкування своєї неповторності, але й ознайомити околицю Ебінгтон із красою та культурою українців. Програма охоплення загальної американської громади є складовою місії УОКЦ – і фестиваль зосереджується саме на цьому.
До успіху попередніх фестивалів значною мірою долучилися основні спонсори Іван Гинянський (Winner Automotive Group, США й Україна), Банк MB Financial, Українська кредитова кооператива «Самопоміч», Василь Кузьо (Ameriprise), Meest-America Inc., Борис і Дзвінка Захарчуки, похоронний заклад Fletcher-Nasevich, Асоціація українців-католиків у США «Провидіння» та д-р Володимир Зінь, Everest Dental LLC. Також надійшло багато іншої допомоги у вигляді послуг і подарунків.
Надзвичайно багатою та різноманітною була мистецька програма фестивалів. Виступали: школа українського танцювального ансамблю «Волошки», школа Metropolitan Ballet і танцювальний ансамбль «Волошки», чотирирічні малятка зі Спілки української молоді (СУМ), Юлія Ступень, переможець багатьох співочих конкурсів та інші виконавці.
Цього дня також були проведені виставки народного мистецтва та майстер-класи. Спонсорами виступили УОКЦ і Студійний осередок української культури при Менор-коледжі.
Крім того на фестивалі була представлена експозиція музейної якості від Люби й Андрія Чорнодольських із Балтимора. Експозиція містила сім окремих мультиплікаційних діорам. Виставка мала розважальну та навчальну мету через оповідання виховати дітей.
У торговій частині фестивалю продавці пропонували неповторні вироби мистецтва, коштовності, книги, забавки та подарунки для всієї родини. Також можна було придбати футболки із золотистою емблемою фестивалю, яку виготовила Ірина Галай.
Відвідувачі фестивалю отримали нагоду взяти участь у розіграші 24 цінних подарункових кошиків, а також у лотереї 50/50, яка відбувалася щогодини, і Супер 50/50.
А який же фестиваль обійдеться без пишної української кухні — вареників, ковбаси з капустою, голубців, картопляників і борщу?! Крім них можна було посмакувати гот-доґами, прецлями, солодощами та попкорном. У знаменитому кафе «Десертний» гості насолоджувалися домашнім печивом, яке принесли члени громади. У Саду пива, у солом’яній хатинці, змайстрованій Данилом Захарчуком, подавали ексклюзивне львівське пиво «1715».
Комітет фестивалю під головуванням Петрусі Савчак і Нілі Павлюк старанно трудився протягом року, щоби підготувати цю імпрезу. 13-річний Петро Люба 2012-го створив інтернет-сторінку фестивалю www.ukifest.com. Неможливо не згадати й про роботу понад 160 добровольців, членів багатьох українських організацій, таких як «Пласт», СУМ, український танцювальний ансамбль «Волошки», школа «Волошок», Союз українок Америки, Українська федерація Америки, українсько-американський чоловічий хор «Прометей», Українсько-американське товариство сеньйорів, Товариство українських інженерів Америки, садочок «Світличка», Український конґресовий комітет Америки (УККА), Наша українська рідна школа, гуцульське товариство «Черемош», українсько-американські ветерани Посту № 1 та інші.
А цьогоріч Український освітньо-культурний центр запрошує всіх вас і ваших друзів з 8 по 11 жовтня на величний Український фестиваль під відкритим небом. Ви будете вперше насолоджуватися веселим карнавалом із різноманітним карузелями.
У програмі – виступи українських танцювальних ансамблів і співаків, смачна домашня українська їжа, українське пиво, традиційний і не бачений досі крам, українські художні виставки та покази умілостей майстрів писанки, ґерданів, ткацтва тощо, «різнобарвні» цікавинки для дітей, у тому числі ігри, розмальовування обличчя та багато іншого, а також «жива» музика ансамблю «Черемош».
Адреса фестивалю, який відбудеться не залежно від погоди: 700 Cedar Road in Jenkintown – із середи по п’ятницю, від шостої до десятої год. вечора, а у суботу — від 11-ї ранку до 10-ї вечора. Докладніша інформація — за тел.: 215-663-1166, або на сайті: www.ukifest.com. Отож, до зустрічі!

Наталя Ґріґа

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply