Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 15, 2020

Українські студенти, вступайте на вищі студії!

Автор:

|

Жовтень 31, 2013

|

Рубрика:

Українські студенти, вступайте на вищі студії!

Під таким гаслом 12 жовтня ц. р. у Нью-Йорку відбувся семінар, улаштований фундацією Українського вільного університету (ФУВУ). Захід було організовано з метою допомогти українським учням старших класів середніх шкіл і їхнім батькам у виборі вишів, підготовці вступних анкет і фінансування вищих студій у США. Виступали професійні особи з досвідом у цій галузі: д-р Мирослав Кий, професор-емерит із понад 40-літнім стажем викладів в університетах; д-р Лада Кий, один із віце-президентів «Барклейс-банку»; мгр Богдан Савицький, директор і головний фінансовий референт при ФКК «Самопоміч» у Нью-Йорку. Захід провадив адвокат Аскольд Лозинський, голова ФУВУ.
У своїх презентаціях спеціалісти концентрувалися на специфічних конечних і бажаних кроках для вступу на вищі студії в США, наводили свої оцінки різних коледжів і університетів, радили, яку інформацію подавати в анкетах для вступу, включно з наголосом на етнічне походження, що, зокрема, цікавить ці установи. Промовці зруйнували деякі міфи про рейтинґи вишів у певних галузях, указали на те, яким чином готуватися до вступних іспитів, а також скільки разів їх здавати, як позитивно впливати на бюро чи референтів вступу при вищих навчальних закладах, навіть як інколи торгуватися щодо плати за навчання та яким чином отримати приватну, федеральну чи місцеву урядову фінансову допомогу й позики. У підсумку виринули дуже цікаві запитання та розгорілася ділова дискусія між виступаючими й перспективними студентами чи батьками, яка до довго тривала навіть після формального закриття семінару.
На завершення голова фундації подав електронну адресу для контакту: infor@ufuf.org. На неї можна звертатися щодо поради з питань вступу. Планується проведення подібних семінарів у інших місцевостях США.
Прес-служба ФУВУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply