Новини для українців всього свту

Friday, Dec. 4, 2020

«Українські дні» у Вашинґтоні

Автор:

|

Серпень 20, 2015

|

Рубрика:

«Українські дні» у Вашинґтоні

УККА

Українська національна інформаційна служба (УНІС) неодноразово організовувала успішні «Українські дні» у Вашинґтоні. Метою «Днів» є зустріч представників громади з їхніми конґресменами для обговорення питань, що мають дуже важливе значення для української громади Америки. Зростає число членів Конґресу, котрі хочуть продовжувати спілкування з нашою громадою на місцевому рівні.

Із огляду на це УНІС закликає провести «Українські дні» цьогоріч у громадах в серпні, після приїзду конґресменів і сенаторів в їхні округи та штати підчас традиційної серпневої літної перерви. Метою «Українських днів» на місцевому рівні є активна участь української громади в створенні та підтримці контактів із їхніми місцевими конґресменами. Звісно, події, які зараз відбуваються Україні, вимагають рішучого діалогу з членами Конґресу й їхніми місцевими бюрами, щоб тримати їх у курсі триваючої війни й упровадження реформ в Україні. Ми очікуємо більшої допомоги для України від уряду США.
Просимо всю українську громаду Америки контактувати з місцевими конґресовими та сенаторськими бюро й організувати зустрічі впродовж серпня. Якщо потрібно, УНІС допоможе всім громадам в організації зустрічей зі місцевими представниками їхніх округ.
За додатковою інформацією чи зі запитаннями, просимо звертатися за тел.: 202-547-0018, або електронною поштою: unis@ucca.org. Дякуємо за Вашу участь в цій програмі, і з нетерпінням чекаємо продовження нашої співпраці в майбутньому для добра нашої громади та України. Просимо звернути увагу, що наступні «Українські дні» пройдуть у Вашинґтоні 16-17 вересня ц. р.

Михайло Савків

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply