Новини для українців всього свту

Saturday, Aug. 8, 2020

«Українські дні» поінформують Конґрес про майбутні вибори в Україні

Автор:

|

Лютий 09, 2012

|

Рубрика:

«Українські дні»  поінформують Конґрес про майбутні вибори в Україні

Українська національна інформаційна служба (УНІС) і вашинґтонське бюро Українського конґресового комітету Америки (УККА) організовують «Українські дні», що вже стали щорічним весняним ритуалом у Вашинґтоні. Під час дводенної зустрічі українська громада матиме нагоду зустрітися з представниками державних установ і неурядових організацій (NGO), які впливають на курс політики США щодо України, а також із членами Конґресу, щоб обговорити проблеми громади.

«Українські дні» у Вашинґтоні відбудуться 25—26 квітня 2012-го. Цього року вони є особливо важливими, з огляду на майбутні парламентські вибори в Україні в жовтні, саміт НАТО, що проходитиме в Чикаґо (штат Іллінойс) у травні ц. р., а також президентські вибори в США в листопаді. Необхідність подолати поняття Ukraine-fatigue (тобто втома від України) ставить перед «Українськими днями» завдання довести до відома Конґресу важливість посилення підтримки боротьби громадянського суспільства в Україні.

Дводенна програма проходитиме в поєднанні зі заходом Центральної й Східної Європейської Коаліції (ЦСЄК) 25 квітня. Як член-засновник ЦСЄК, УККА співпрацює з Коаліцією для просування питань американської зовнішньої політики в реґіоні Центральної та Східної Європи. Учасники «Українських днів» і ЦСЄК матимуть змогу обмінятися думками з політиками й урядовими особами Вашинґтона щодо питань, що мають важливе значення для нашої громади.

Програма «Українських днів» також міститиме врочисте прийняття, присвячене 35-й річниці УНІС. Заснована УККА в самий розпал «холодної» війни 1977 року, УНІС за 35 літ відіграла важливу роль у репрезентації нашої громади у Вашинґтоні. Її постійні заходи в справі здобуття Україною незалежності й, починаючи від 1991 року, зміцнення двосторонніх відносин між Україною та США, здобули їй велику повагу в усьому Вашинґтоні.

Запам’ятайте цю дату й візьміть участь в «Українських днях» у Вашинґтоні та відсвяткуйте 35-ліття УНІС 25—26 квітня 2012 року. Додаткова інформація з’явиться на веб-сторінці УККА за адресою: www.ucca.org.

Михайло Савків

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply