Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 2, 2020

Українська громада святкувала День подяки разом

Автор:

|

Листопад 24, 2016

|

Рубрика:

Українська громада святкувала День подяки разом
Спільний хор об’єднав молодь церкви

Спільний хор об’єднав молодь церкви

Одними з перших в українській громаді США відзначили День подяки гостинним обідом в Українській євангельській церкві у Савт-Рівері (штат Нью-Джерзі), де пастором — Сергій Папірник. Ця громада виникла 1961 року, коли у ній об’єдналися українці з Бразилії, Арґентини, Параґваю, а потім до неї увійшли також прибулі з України.
За участі численних гостей із Сомерсету, Юніону, інших міст відбулося урочисте молитовне зібрання в залі, прикрашеній плодами осіннього врожаю. Ведучими були Олександр Папірник і Наталя Гапич. Співали головний хор церкви (керівник — Наталя Потапчук), молодіжний хор під керуванням Лариси Мосницької, дитячий хор, якому акомпанував на фортепіано Давид Микитинець. Також співали дуетом брати Іван і Михайло Мосницькі, солісти Діяна Фабіянчук, Василь Сентипал (із гітарою), співочі групи.
Молитву подяки за хліб, воду та Святе Письмо виголосили пастори Роман Близнюк, Сергій Марич і Сергій Папірник, а пастор Олександр Савчук із Хмельницького промовив проповідь із подякою Господу за Його милість і щедрі дари.
Потім був спільний щедрий обід, який приготувало жіноцтво церкви.

Ларіон Костенко

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply