Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Monday, Feb. 18, 2019

Українка здійснила «втечу» з «Алькатрасу»

Автор:

|

Вересень 06, 2012

|

Рубрика:

Українка здійснила «втечу» з «Алькатрасу»

Ольга Цеюкова 27 серпня ц. р. стала першою українкою, яка здійснила екстремальну «втечу» з в’язниці «Алькатрас», щоби зібрати кошти для благодійної організації (БО) «Деполь Україна», яка надає підтримку безпритульним дітям і дорослим в Україні. Аби дістатися з «Алькатрасу» до Сан-Франциско, Ольга пропливла півтори милі, долаючи крижані води із сильними течіями та їхніми хижими мешканцями — акулами.

Вона задоволена своїм досягненням: «Я відчуваю гордість, бо стала першою українкою, яка вчинила «втечу» з такого небезпечного місця. Завдяки виснажливим тренуванням і тривалій підготовці до цього заходу я подолала свій страх і допомогла зібрати кошти для безпритульних».

Два роки тому Ольга навіть не вміла плавати, але вона виявилася здатною на сміливий і благородний учинок — зібрати кошти для знедолених українців. І стала першою українкою, яка подолала вплав затоку Сан-Франциско. Ольга працює в компанії Shell і є головою Ради опікунів БО «Деполь Україна». Вона долучилася до благодійності, коли ознайомилася із ціннісною підтримкою, яку надає нужденним організація. Понад 250 тис. українців не мають даху над головою. І БО «Деполь Україна» була заснована 2007 року для підтримки безпритульних дітей і дорослих. «Деполь Україна» має у своєму розпорядженні вісім проектів для безхатченків у Харкові й Одесі та надає їжу, медичну допомогу, психологічну підтримку й освітні послуги безпритульним дітям і дорослим, спонукаючи їх до позитивного та незалежного майбутнього. Від 2007-го понад 5 тис. дітей і молодих людей із вулиці, дітей з інтернатів і дорослих безпритульних отримали поміч за проектами «Деполь Україна».

«Щодня тисячі дорослих і дітей зустрічаються з труднощами життя на вулиці, — розповідає Ольга. — Сподіваюся, що мій учинок надихне інших на благородні дії, на співпрацю з нашою організацією «Деполь Україна». Саме з вашою допомогою ми дамо шанс майбутньому багатьох безпритульних і нужденних українців».

Усі працівники «Деполь Україна» пишаються вчинком голови Ради опікунів і сподіваються, що її підтримають такі ж сміливі та винахідливі люди, які сприятимуть залученню ресурсів для розвитку й діяльності організації.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...