Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 19, 2021

Українка стала поліціянткою у штаті Вашинґтон

Автор:

|

Вересень 06, 2018

|

Рубрика:

Українка стала поліціянткою у штаті Вашинґтон

Українка Юлія Волд уже сім років працює у Департаменті поліції міста Еверетт (штат Вашинґтон). Веде перемовини зі звільнення заручників і навчає людей, як убезпечити свої будинки чи бізнес від злодіїв і захиститися від збройного нападу.
«Я народилася в Одесі. Уперше приїхала сюди 1998-го з групою дітей-сиріт, яких благодійники доправили до США. Тоді навчалася в Одеському національному університеті. Мені було 17 літ. Після закінчення навчального закладу з дипломом математика я назавжди переїхала сюди. Це був 2003 рік. Коли мені виповнилося 30, закортіло зробити щось значуще в житті й я вирішила взяти участь у патрулюванні (ініціативі, коли цивільні їздять у патрульній машині з черговим поліціянтом і він розповідає, як працюють правоохоронні органи). Це одразу мені дуже сподобалося, — розповіла Юля.
Щоб стати офіцером, вона пройшла письмовий тест, який передбачав математику. Здавала фізичну підготовку: біг на 300 м, 1,5 милі та мінімум 70 відтискань за хвилину. «Потім була доволі сувора та довготривала перевірка, адже більшу частину життя я провела за межами країни. Вони також контактували з моїми бабусями та дідусями в Україні. Пройшла тест на поліграфі. Потім була співбесіда з начальником поліції. Після перевірки зору та медичного огляду мене взяли на роботу. 2011-го я вступила в Поліційну академію. Навчання тривало п’ять місяців, а потім ми провели чотири місяці польової підготовки».
Українка входить до команди перемовників зі звільнення заручників, яка, своєю чергою, є частиною спеціального загону SWAT. «Вони входять до тактичної групи, тобто людей, котрі виламують двері, приблизно, як це показують по телевізору. Також є координатори, котрі постачають обладнання, і шестеро перемовників. Я одна з них. Наше завдання — мирно визволяти зі забарикадованого будинку людину. Приміром, це може бути хтось із суїцидальними нахилами або заручник».
«Під час перемовин у нас різні ролі: головний перемовник — єдина людина, котра безпосередньо контактує з об’єктом. Є тренер, він прослуховує телефонну розмову та робить помітки. Також є людина, котра підтримує зв’язок між командою перемовників, тактичною групою та командним центром. Окрема команда збирає інформацію про людину, з якою маємо справу: про членів родини, проблеми, чи має психічні захворювання тощо».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply