Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Українка, народжена в Америці для добра

Автор:

|

Вересень 22, 2016

|

Рубрика:

Українка, народжена в Америці для добра

Пола Добрянські

Пола Добрянські народилася 14 вересня 1955 року В Александрії (штат Вірджинія). Вона — американський політичний і державний діяч українського походження, донька та соратниця Лева Добрянського. Була заступником Державного секретаря США 2001-2009 рр. за часів республіканської адміністрації Джорджа Буша-молодшого. З березня 2009-го працює старшим науковим співробітником Белферського центру науки та міжнародних справ факультету державного управління Гарвардського університету.
Навчалася в Джорджтавнському університеті, науковий ступінь доктора наук отримала в Гарварді (проблеми радянської політики та військові справи). Пола — почесний доктор філології Університету імені Ферлі Дікінсона і права Флеглерського коледжу, працювала спеціальним координатором із питань Тибету.
До призначення заступником державного секретаря п. Добрянські була віце-президентом і директором офісу Ради зовнішніх відносин. Серед відзнак і нагород політика — щорічна нагорода Джорджтавнського університету за досягнення випускників, відзнакою Вищої слави Держдепартаменту, Міжнародна нагорода 2001 року, медаль за Національний внесок у демократію, орден Польщі «За заслуги», Великий хрест ордена литовського Великого князя Гедімінаса. Лауреат нагороди імені Джин Кіркпатрік (2008).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply